Kad si srećan, zašto plačeš?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Da li vam se dogodilo nekada da ste plakali, a niste bili tužni? O kako su to jaka pražnjenja emocija!
Ja imam dva takva iskustva. Prvi put mi se to dogodilo za vreme fudbalske utakmice. Igrali smo finale (i ja sam igrao!) i dali smo pobedonosni gol.
A drugi put mi se to dogodilo pre par godina, bukvalno na ulici, kada mi je nešto saopšteno. Iako tada nisam bio ni srećan ni tužan (ali sam bio prepun emocijama), odjednom sam briznuo u plač i jedva sam uspeo da se smirim. Bio sam šokiran svojom reakcijom.

Taca

ona, stara
Član
Plačem na venčanjima ko i svaka baba. Od sreće ili jačine emocija, sreće ljudi oko mene...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Ja plakala dva put od srece: prvi put kad sam u sedmom osnovne na takmicenju iz istorije prosla na republicko, drugi put kad sam polozila prijemni za istoriju. Zanimljivo, samo su mi uspesi iz istorije mamili suze.

Njavica

Dreamer.
Član
Joj mene redovno obuzmu emocije kad su lepe prilike u pitanju. Toliko me preplave da ne mogu da se iskontrolišem sa suzama!

Džudi72

Neobaveštena
Član
U principu, retko plačem. Ne znam kada sam plakala zbog tuge ali znam da sam plakala pre par godina kada mi je sestričina išla na matursko veče..

Vrh Dno