• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kablovski net i TV provajderi

Koje kablovske net i tv provajdere koristite?

• MTS

Glasovi: 0 0,0%
  • SUPERNOVA

Glasovi: 1 25,0%
  • SBB

Glasovi: 3 75,0%
  • NEKI DRUGI PROVAJDER

• NE KORISTIM KABLOVSKI NET I TV

• Ukupno glasača
    4

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
Taca je pokrenula temu o SuperNovoj.

Ja sada proširujem tu temu u vidu ankete :)

Da li ste zadovoljni uslugom vašeg provajdera ili planirate da ga menjate?

*
IKOM sam koristila dugi niz godina. Imala sam TV karticu i ruter samo za net.

Kada je IKOM ugašen prešla sam na SBB. Prezadovoljna sam.

Poslednja izmena:

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.642
Horoskop
Strelac
Zadovoljna SBB-om. Msm, skupi su, ali ja ionako gledam samo N1 i Novu S. I HGTV. Ponekad, retko, neki film koji ulovim.
Dobar internet, dobar signal, raznolik izbor programa, predusretljivi, ljubazna podrška. Profesionalno. Meni dovoljno.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
, predusretljivi, ljubazna podrška. Profesionalno

Meni se ovo kod SBB-a najviše dopada. Kada sam se selila iz stana u drugi stan, došli su pre dogovorenog roka, i još su popravili instalaciju koju investitor nije dobro uradio po stanovima.

Retko ih zovem, ali kada se pojavi neki problem i moraju da dođu, dolaze brzo i zaista su veoma ljubazni.

Ponekad, vrlo retko, pogledam neki film iz video kluba, a vidim da su ovih dana pustili još jedan filmski kanal+jedan naš informativni.

Od svih računa koje plaćam SBB je najskuplji, ali mi uopšte nije žao...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.744
Horoskop
Ribe
Supernova, naravno. Optički kablovi, munja internet. Plus sam uzela od Telenora još 150 GB za svaki slučaj, nedajbože, dalekobilo da ostanem bez neta jer mi je trebao za rad od kuće. TV me ne zanima, uključim kada igra Zvezda ili da čangrlja nešto dok se muvam po kući. N1 ne gledam jer je botovska tv isto kao i Pink samo za drugu stranu. Nek botuju jedni drugima, od mene dinara neće videti. Samo još da propadne onaj omrženi RTS što otima pare. Njega tek ne gledam. TV je prošlost, trebalo bi oni nama da plaćaju što gledamo. Jedino što stvarno treba je internet. Dobar, brz, pouzdan internet.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Jedno vreme mi je na SBB dolazilo do prekida konekcije na svakih sat vremena. U principu sam zadovoljan uslugom, uopšte me nije briga što nemam optički kabl, jer ako se on pokida bude belaja.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.744
Horoskop
Ribe
Danas su me zvali iz Supernove da me upozore da će sutra raditi konfiguraciju bla, bla, bla i da kabal iz "malog belog uređaja" prebacim u ruter. Fini ljudi i gospoda. 😍

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.643
Horoskop
Devica
Mi kući imamo SBB, čini mi se prošle godine da smo uzeli eon, koji tu i tamo zabode pa ostanemo bez neta i TV-a. Doduše najbitniji nam net u kući (momak već godinu dana radi od kuće gde mu treba dobra internet konekcija).
Sve u svemu, okej nam je, nismo prezadovoljni.
Kad smo kod toga da li su ljubazni, baš smo skoro ovo komentarisali kako im tehnička podrška katastrofa nesposobna.
Što se šeme kanala tiče, stvarno mi nije bitno, sa Netflixom, i tonom aplikacija za "strimovanje" serija i filmova.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
Kad smo kod toga da li su ljubazni, baš smo skoro ovo komentarisali kako im tehnička podrška katastrofa nesposobna.

Baš si me iznenadila, jer imam drugačije iskustvo.

Imaju i dva naloga na Tviteru. Jednom mi je bila potrebna pomoć-zamena rutera. Prijavila sam to na Tviteru, preko privatne poruke u toku popodneva..tokom prepodneva sledećeg dana došao je njihov serviser koji radi na terenu i odmah je promenio ruter.

Vrh Dno