• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Jos ovo nismo znali....

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
o horoskopskim znacima :D

Ples je ritmično kretanje prema zvucima, najčešće muzici, pojedinačno, u parovima ili u grupama. Pokret je obeležje da je nešto živo i malo je onih koji ne vole, ako ne da plešu, onda barem da gledaju ples.

OVAN
Uvek preferirati nešto brzo, žestoko, a ako mogu, vole da plešu sami. Ukoliko su u paru, oni će uvek voditi ples.

BIK
Bikovi vole lakše i sporije varijante, imaju osećaj za lijepo, ali mnogi među njima teže se pokreću, pa neretko ostaju samo da gledaju plesače dok grickaju nešto slatko.

BLIZANAC
Blizanci su majstori pokreta i odgovara im svaki ples, a pogotovo onaj u kome dolazi do izražaja lakoća i spretnost kretanja.

RAK
Rakovi vole tradicionalne i običajne plesove. Nešto što miriše na porodicu.

LAV
Lavovima je samo važno da budu glavni, pa će im odgovarati bilo koji strastveni ples sa što više patetičnih i dramskih elemenata. Može tango.

DEVICA
Device su odlični plesači i pravi perfekcionisti plesnih pokreta. Njihov zemljani Merkur je onaj koji usavršava svaki detalj i koji ništa ne prepušta slučaju. Oni će uvežbavati svaki pokret do savršenstva.

VAGA

Vaga obožava valcere i oni potpuno zadovoljavaju njen osećaj za lepo, za partnera i za sklad. Plešući, Vaga izvodi vrlo odmerene pokrete i užitak je za gledanje.

ŠKORPIJA
Škorpije traže nešto žestoko i erotično. Svi plesovi koji zavode odlično će im leći. I oni vole tango.

STRELAC

Vole narodna kola ili egzotične plesove s raznih kontinenata. Nije važno da su savršeno izvedeni, nego da se pleše spontano. U plesu uživaju.

JARAC
Jarac može da usavrši svaki ples u svrhu promocije. Najbolje poslovne. Idu mu klasično plesovi u klasičnim odelima ili haljinama. Ipak, ponekad zna i da otkači uz kafanski stil kolektivnog kola.

VODOLIJA
Vodolija pleše radi društva, voli svaki nov i moderni izričaj u pokretu i plesu.

RIBE
Ribe su vešti plesači, a neretko su i balerine i baletani.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
ja bas nesto ne ludujem ni za kolom ni za egzoticnim plesovima:rolleyes:,ali ako oni kazu,moracu da probam..ovu egzotiku:kul:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.259
Horoskop
Ovan
Što se mene tiče, pogodili su. I ćorava koka... :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.851
Horoskop
Lav
E kad mi ovo otkrise sad mogu da mrem. Sve znam. Eto upravo sam saznala i da volim da plesem. :rolleyes:

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
qq..ovo je prvi put da meni nisu:kul:..to ovaj moj duplovani strelac kvari sve:o

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
OVAN
Uvek preferirati nešto brzo, žestoko, a ako mogu, vole da plešu sami. Ukoliko su u paru, oni će uvek voditi ples.

...prvi put da i meni nesto pogode:)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.259
Horoskop
Ovan
A ja sam se već zabrinuo da ti nisi ovan. :D

Beba