• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Jel vi to mene zezate?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.294
Horoskop
Ovan
Zvoni telefon. Ljubazni ženski glas mi saopštava da je moj broj telefona "izvučen iz bubnja" i da sam dobitnik nagradne igre, te da dobijam besplatno kosmodisk. Samo treba da platim troškove dostave. Veselo saopštavam mojoj sagovornici da nemam problema sa kičmom i da mi je ukočen određeni organ ali da ja tu ne bih ništa dirao ;) (dobro, lažem, nisam spomenuo organ), ali ipak je pitam koliki su troškovi dostave.
- Dve hiljade dinara!!!
- Hvala lepo.

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
troškovi dostave 2000 :roflmao::roflmao:
ja sam jedno vreme mislila da taj kosmodisk stvarno nsto vredi

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
I mene su zvali, s tim sto sam ja prihvatila da platim (kosmodisk za mamu), dostavu, ali niti je stiglo nesto, niti se ko vise javio...

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.707
Horoskop
Lav
Juče su me zvali za neki jastuk, free ali troškovi poštarine 1500 dinara. Odbila naravno.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Hahahhhahaa

Al dobro penzionere tako navataju sigurno. Mada te 2000 dinara....Toliko i vredi to parce ne znam cega....

Sve u svemu dobra fora....:thumbsup:

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.754
Horoskop
Ribe
Pre par godina, zvoni mi fixni telefon, javim se, ljubazni glas kaže:
- Dobar dan, zovem iz (pa ime Banke), da li ste zainteresovani da uzmete kredit?
Ja, oduševljeno:
- Naravno!
Ona:
- Gde radite i kolika su vam primanja?
Ja, zgranuto:
- Nigde, nemam primanja!
Ona, ne da se zbuniti:
- Gde vam radi suprug i kolika ....?
Ja, najslađe na svetu:
- Nigde :)
Ona, počinje da kapira:
- Ima li u vašoj porodici bilo ko ko ima primanja?
Ja: -Ne!
Ona, iznervirano:
- Pa kako mislite onda da uzmete kredit?
Ja, pobednički:
- Nemam pojma, vi ste mene zvali !!!! :smuggreen:

Od tada više ne šeruju moj broj, ni mama me ne zove na fixni :D

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.256
Horoskop
Ovan
Zovu li, zovu, a ja našla sistem i kažem im u startu:"ne znam ja ništa, ja ovde čuvam baku i deku" i dovidjenja.
Jedino pričam sa dormeom mada su i oni dosadni, ponekad se i ne javim!
A ono dobili ste putovanje, večeru za dve osobe i sl. više i ne zovu jer je bilo otprilike kao i sa Tacom , ali u drugom smislu, zamolim ih da ih prekinem i kažem da eto ja njima moj poklon prepuštam:D

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.754
Horoskop
Ribe
Upoznala sam divan bračni par, oni se "time" bave. On je "dođoš" udovac, ima sina. Ona, gradska cura, razvedena, takođe sina ima iz prvog braka. Upoznali se u "tom" biznisu, venčali. On je postao vlasnik "takve" firme, rade zajedno, veoma su imućni, žive divno i srećno sa svojom decom. Zbog njih, drago mi je postoji takav biznis! :)

Vrh Dno