Jedan običan kafe bar .... :-)

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
858
Horoskop
Ribe
Žene zabranile muževima da posećuju kafić zbog seksi konobarice u toplesu

Laura Megi (34) vlasnica je kafića "Le Cafe" koji se nalazi u italijanskoj varošici Banjolo Mela. Osim dobrom kafom ona je počela da privlači mušterije i toplesom, što se ne dopada italijanskim domaćicama. Gostujući u emisiji "This Morning" Megi je izjavila da ne vidi u čemu je problem, jer je u pitanju "samo zabava".

Vlasnica i konobarica: Megi Laura (34)
Atraktivna crnka vlasnica je lokala u maloj italijanskoj varošici poslednjih osam godina, ali odnedavno je jednosmerna ulica u kojoj se kafić nalazi blokirana automobilima, a u lokalu retko kad ima slobodnog stola.

Tajna velike posećenosti je izazovno oblačenje, koje nervira italijanske domaćice, pa one svojim muževima brane da piju kafe u Meginom lokalu.

"Ako muškarci dolaze u kafić, šta ja tu mogu? Znam da sam uznemirila mnoge žene, ali to nije moj problem. Nisam ja kriva što oni žele da dođu u moj kafić na piće", rekla je vlasnica kafea u koji dolaze muškarci iz mesta udaljenih i po 100 kilometara, gostujući u emisiji "This Morning" pre nekoliko dana.

Na svom Fejsbuk profilu, Megi ima 5.000 prijatelja, a na posao dolazi u seksi uskim haljinama sa dubokim dekolteom, ili pantalonama sa veoma niskim strukom i izazovnim štiklama.

"To je nečuveno, i trebalo bi zabraniti takvo ponašanje. Ovo je miran i ugledan grad, a sada smo poznati u celoj zemlji po tome što se barmenka u jednom kafiću ne oblači primereno dok služi piće. Žene iz grada nisu srećne i žalićemo se Savetu", rekla je jedna domaćica na istoj televiziji.

Gradonačelnica Banjoloa Kristina Almići već je čula žalbe Italijanki.

Kafić koji je mnogim muškarcima zabranjen
"Primili smo nekoliko žalbi žena na taj bar, i razmatramo šta možemo da uradimo. U okolini kafića postoji problem sa blokiranjem saobraćaja, otkako je Laura proširila posao. Mi ne možemo da sprečimo ljude da odlaze tamo, i znam da je bar popularan kod muškaraca. Ja lično ne vidim problem sa njenim izgledom i oblačenjem, ali mom suprugu je zabranjeno da ide tamo" rekla je gradonačelnica.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/308857/Zene-zabranile-muzevima-da-posecuju-kafic-zbog-seksi-konobarice-u-toplesu

Al pazi gradonačelnicu ...."mom suprugu je zabranjeno da ide tamo" :roflmao: ....

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
858
Horoskop
Ribe
Ja ne da ne vidim problem .... naprotiv apsolutno podržavam ovakvu inventivnost i preduzetnički duh :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.163
Horoskop
Ovan
A di je to mestašce? Ako slučajno idem za Italiju, da znam di se dobra kafa kuva (sigurno su i pizze dobre). :)

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.277
Horoskop
Vodolija
P'da.. varosanke umeju da budu zeznute :D ... cast po kojim izuzecima.

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
858
Horoskop
Ribe

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Član od
30.04.2011
Reakcije
192
Horoskop
Ribe
Uuuuu sad nam je jasno što muž ide na kafu :D Ludilo,kod nas bi se odma takav kafe nazvao javnom kućom a nju bi raščupali pri samoj pojavi,ili bi negde usput bila silovana...ko zna kako bi prošla,tako slobodna,sreća njena u Talijane...

Amy-

Starosedelac
Starosedelac
Član od
16.11.2010
Reakcije
646
Horoskop
Ovan
..............uuuuuuu....bre Habibi.................bas da je siluju......ili da je zene racupaju........nismo toliki divljaci.......

.......mozda se ne bi bas proslavila.....ne verujem da bi za nju neko rekao da je dete iz domacinske kuce.......

..ali ne verujem da bi joj se nesto lose desilo.........klinke koje izlaze u grad mozda imaju samo malo vise odece od nje.......recimo za ona 2-3mm koliko njoj fali na prvoj slici da joj grudi budu pristojno prekrivene...........ovako je bas nepristojna i provocira........:D

Habibi

Starosedelac
Član od
30.04.2011
Reakcije
192
Horoskop
Ribe
Dobro možda ne baš tako,al ovaj naš balkanski mentalitet shvata da je ona na poslužaoniku a ne kao marketinški potez... A druga strana (ženska) bi mnogo ličnije doživela njen performans...

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
858
Horoskop
Ribe
..............uuuuuuu....bre Habibi.................bas da je siluju......ili da je zene racupaju........nismo toliki divljaci.......

.......mozda se ne bi bas proslavila.....ne verujem da bi za nju neko rekao da je dete iz domacinske kuce.......

..ali ne verujem da bi joj se nesto lose desilo.........klinke koje izlaze u grad mozda imaju samo malo vise odece od nje.......recimo za ona 2-3mm koliko njoj fali na prvoj slici da joj grudi budu pristojno prekrivene...........ovako je bas nepristojna i provocira........:D
Bravo devojčice .. kao da je čika Toni pisao ....

Habibi

Starosedelac
Član od
30.04.2011
Reakcije
192
Horoskop
Ribe
Verujte nemam pojma kako klinke danas izlaze...al mogu da pretpostavim...mi to nismo imali koliko se sećam...Imali smo nekog ukusa i pristojnosti (govorim u svoje ime i u ime svog tadašnjeg okruženja)...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.163
Horoskop
Ovan
Ma ajte molim vas, ostavite devojku na miru. :)

Amy-

Starosedelac
Starosedelac
Član od
16.11.2010
Reakcije
646
Horoskop
Ovan
.......sto se bunis.........ako je Habibi napadne i skine perje ti ces jos vise da uzivas.........:D

ovo je sala .............nemojte da se ljutite

Habibi

Starosedelac
Član od
30.04.2011
Reakcije
192
Horoskop
Ribe
Ko kaže da ću ja da je očerupam,baš :D Možda se i pridružim :p

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Član od
04.11.2011
Reakcije
858
Horoskop
Ribe
Evo ja se prijavljujem za čerupanje kad već niko neće :D

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.277
Horoskop
Vodolija
A sto te domacice ne idu s muzevima na kafu? Mislim, jel to neki problem ili sta? Samo nesto kukaju.. a kad ne mozes nekog da pobedis a ti mu se pridruzis :D

Habibi

Starosedelac
Član od
30.04.2011
Reakcije
192
Horoskop
Ribe
Pa muževi ne žele da im se pridruže...

saska

penelopa