Izrazite svoja osecanja kroz slike... :)

simpleman

Suspendovan nalog
Oštro oko imaš Taco:wideyed:,ma ne depiliram samo tu ruku ali nećemo ovde na forumu u detalje;),ajd' sada si ti na redu,mislim što se depilacije tiče:D.Jel te još nešto ineteresuje? hahaha:laugh: zezam malo, Nedavno su radjene neke korekcije a biće verovatno još jedna korekcija tako da depilaciju dobijam gratis uz korekciju.:thumbsup:

Taca

ona, stara
Primećujem asimetriju (jedna ruka ima dlake, druga ne). To je interesantno. Ja bih verovatno depilirala obe.

simpleman

Suspendovan nalog
Kao što rekoh dobro primećuješ, a jesi mogla izbrojati koji broj i koliko dlaka nedostaje do potpune simetrije....:whistling:,ili možda ono,odseku mi ruku pa ja odsečem i drugu da bi bilo simetrično.Mogao sam se i komplet depilirati,obući crvene gaćice i sebi se diviti pred ogledalom.Inače tvoja ideja je u neku ruku i logična ali meni to nije smetalo kao ni mojoj suprugi,dosta sam prirodno dlakav pa će sve brzo doći na svoje ,da sam se na glavi kojim slučajem depilirao to bi već bio problem :laugh: jer tamo još malo pa neće biti ništa ni za šišati:D

simpleman

Suspendovan nalog
Samo još da dodam da ovde nije bila u pitanju depilacija nego brijanje, što je obavezno pre svake tetovaže ili korekcije.

Vrh Dno