• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Iznajmljivanje muža u Beogradu

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Muž majstor, muž kuvar, muž sveznalica, muž pecaroš, domaćin za zabave, prijatelj za vikend, muškarac za izlaske, ali i muškarac kao pomoć muževima - ovo su usluge koje će od danas u Beogradu pružati novoosnovana agencija za iznajmljivanje muževa.

Nenad Pramenković, osnivač agencije, kaže za da je na ovu ideju došao pre nekoliko godina.

"U agenciji nas je sedmoro: ja, moj sin i još petorica. Svi su prošli obuku kod mene, nemam ja sertifikat za to. Svako od nas je specijalizovan za određene usluge, ne rade svi sve. Evo, na primer, uslugu turska kuhinja uz turske serije pružam ja jer govorim turski", kaže Pramenković.

Najmlađi angažovani u agenciji ima 19 godina, a najstariji skoro 60. Zasad rade samo u Beogradu, dok uslugu muž pecaroš pružaju do udaljenosti od 35 kilometara.

http://www.021.rs/Zivot/Porodica/Iznajmljivanje-muza-u-Beogradu.html

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Nisu ostavili br.telefona.Naci cu ga ja :)
Moram pitati da li daju popust na grupno iznajmljivanje muzeva?
Zasto?
Pa kad sam s jednim u provodu,da znam da je sve pod kontrolom :) kako bih inace bila opustena na pecanju recimo,ako znam da mi kuci curi bojler :D

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
a ovi izmedju..koliko godina imaju i za sta su specijalisti:rolleyes:

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Dakle Skitnice, kad ce svadba? :D Salim se.. Lucky you :)

Ajde dusice kopaj da nadjes broj pa prosledi.. nemo' da me se ne setis :D

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
:o Dobro mi rece .. da skupljam novcI a i iznajmicu muza za tu prigodu :roflmao: da ne budem sama.

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Oma trazim naoknau za informaciju Lu ili me vodi na svadbu,pa makar kao vozaca :D

Vrh Dno