• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Izlazak dve gospodje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maximus

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.02.2009.
Broj reagovanja
22
Horoskop
Ovan
Dve gospodje u najboljim godinama, rese da se malo provedu same, da ne cekaju da ih
muzevi izvode, nego da sebe izvedu na veceru i provod. Posto su dobro
vecerale, dosta podnapite, gospodje su krenule kucama.

Na putu im se pripiski i da ne bi u mraku svetlucale svojim belim guzama, one rese da udju u obliznje groblje pored kojeg ih je put vodio, i da tu izvrse svoje prirodne obaveze. Kako nije bilo toalet papira, jedna od dama je nakon zavrsenog posla skinula svoje gacice, obrisala se njima i bacila ih. Druga je, medjutim, imala vrlo lepe i skupe tange i bilo joj zao da ih baci. Zato skine gacice i stavi u tasnu, a posle obavljene nuzde otkine parce trake sa obliznjeg venca i obrise se.

Sutradan, dva muza se pozale jedan drugom.
- Zamisli, moja zena je dosla sinoc kuci pijana i bez gacica - rece prvi.
- More, to nije nista - odgovori drugi. - Moja se takodje
vratila pijana kuci, bez gacica, a iz dupeta joj je virila traka sa natpisom:
"... NIKADA TE NECEMO ZABORAVITI-PERA, MILE I FUDBALSKI KLUB SLOGA"!

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
:ehej::laugh::ehej::ehej::ehej: ovaj sam negde čula al je bilo to pre nekoliko meseci.... a i sada mi je smešan kad si me podsetio na njega.... :ehej::ehej::da:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.548
Horoskop
Ovan
Ima ga negde na forumu, čini mi se.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.