• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Izjava povodom izgubljene lične karte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelajelena

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2011.
Broj reagovanja
8
IZJAVA POVODOM IZGUBLJENE LICNE KARTE

IZJAVA JE PREPISANA U AUTENTICNOM OBLIKU

MUP SRBIJE - SUP LESKOVAC

Izjava povodom izgubljene lične karte

Prošlu nedelju dal beše utorak ili sreda jebem li ga vika me moj drugar Slave što ga otpustili iz Jugobanku i vika citiram: Brate najebaja sam pare imam malko a ladno nego ako možeš da pođeš s mene u šumu u Suvopolje da mi pomogneš da sečemo drva ja tam imam jednog drugara sa stilku a tast će gi dotera s traktor. Dobro be reko znam ja koje je muka ja svaku godinu po sneg cepim drva ću idem ko pa neću i dogovorimo se za subotu. Dođe i subota. Vreme mrckavo. Kupimo leb salamu rakiju i pivo i odomo u šumu. Pogodimo se za četiri ara po šesetpet marke i počemo gi tupimo. Majke mu ga na prvi ar zavrnu kiša. Pomisli najebamo ga. I u toj vrtenje po onu maglu, kišu, granjke brknem se za cigare one mokre e reko do mojega a u drugi džep za rezerne kurac ni cigare ni lična karta pogleda oko mene ono samo blato i lisje, granjke, trupčiki poloče od rakiju povrte se povrni i mislim da je govno ja bi ga nagazija a ličnu kartu kurac ću nađem. Ete takoj sam ga izgubija a vi ako oćete dajte mi drugu ako ne ja ću živim dokle mogu ko skojevski ilegalac.

01. 10. 2002

Leskovac

profa63

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Broj reagovanja
2
Horoskop
Devica
RE: IZJAVA POVODOM IZGUBLJENE LICNE KARTE

Posteno.:laugh::lud::laugh: