• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Izbori 2022!

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
Koji smo mi cirkus od države! Preko noći, ali bukvalno preko noći, postadosmo evropejci kakvih nema. Juče, u dnevniku na RTS-u saopštavaju urednici tog sirotog medija kako nezadrživo idemo evropskim putem. Da sam znao da će AV da postane ovoliki evropejac, ja bih za njega glasao.
Ako te ne mrzi potrazi njegove govore na Y.T. kakav je evrpejac tada bio.Kada ga sad slusam,ne znam da li da se smejem ili placem,ali me vise nesto vuce na smeh.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.717
Horoskop
Ovan
Meni je zabranjeno da ga gledam, slušam, zamišljam... On ima urođenu negativnost koja mi smeta kod takvih ljudi, i što bi moja pokojna majka rekla, ne mogu da ih svarim. Još kad se svemu tome doda njegova prirodna pokvarenost, svi moji pokušaji da ga saslušam ili odgledam su neuspešni. A pokušavao sam, nije da nisam, posebno dok se pretvarao da je normalan.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.880
Horoskop
Strelac
Ja se više ni ne trudim da objasnim drugima svoju odbojnost (bolje reći organsku netrpeljivost) prema liku i delu dotičnog. Valjda zato što zaista mislim da on ne predstavlja ništa, ali baš NIŠTA, od onih vrednosti za koje ja mislim da su važne za osobu sa tom 'titulom'... A odavno je svima jasno da to sto priča nema mnogo veze sa realnošću... i ko onda da dragoceno slobodno vreme traći na njegove govore? Nemam ja stomak za to.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
Treba da vide oni koji nisu sigurni,kakva je on licnost u stvari.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.607
Horoskop
Ribe
Sinoć gledam onog njanjavog Marića u "ćiril'ci". Doveo neke režimske dupeuvlakače, sad menjaju ploču, nisu nam Rusi više tako bliski, ipak smo mi deo Evrope, moć je na zapadu, EU je naša budućnos'... Priprema se polako teren za uvođenje sankcija Rusiji! E pa braćo Rusi i sestre Ruskinje, nema više srpskih malina za vas, moraćete da ih uvozite iz Kazahstana. Samo što njine nisu tako slatke ko naše!

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
Sinoć gledam onog njanjavog Marića u "ćiril'ci". Doveo neke režimske dupeuvlakače, sad menjaju ploču, nisu nam Rusi više tako bliski, ipak smo mi deo Evrope, moć je na zapadu, EU je naša budućnos'... Priprema se polako teren za uvođenje sankcija Rusiji! E pa braćo Rusi i sestre Ruskinje, nema više srpskih malina za vas, moraćete da ih uvozite iz Kazahstana. Samo što njine nisu tako slatke ko naše!
Pa to su samo dileje koje govore kao navijeni.Nisu ni svesni sta nas ceka u EU i koja sva ogranicenja,pa idu i dotle da se odreknemo srpstva i pravoslavne crkve.Ako se ikada desi da odemo u EU za vreme mog zivota,otici cu na Kubu.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.607
Horoskop
Ribe
Što bi reko onaj Miroljub Petrović, sve go satanista do sataniste!

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
Nemam adekvatnu rec za njih.ovi su prevejani,kada u srpskom jeziku ne postoji rec za njih,onda znaj sta su i ko su.

Vrh Dno