• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Izbori 2022!

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.822
Horoskop
Lav
03.04.2022. godine održavaju se izbori za predsednika Srbije kao i izbori za odbornike Skupštine grada Beograda.

SNS i SPS izlaze na ove izbore u koaliciji.

Sa druge strane opozicione stranke izlaze u više kolona i to :

1. SSP, DS, NS +Udruženje Sloga+PSG i verovatno Skupština Slobodne Srbije

2. DSS, POKS- koalicija NADA

3. Dveri- Patriotski savez

4. Ne davimo Beograd +Građanski front+ Zelenović

Kandidaturu za predsednika Srbije najavili su, za sada, Boško Obradović ispred Dveri, Miloš Jovanović ispred DSS i koalicije NADA, novinar Srđan Škoro. Kandidaturu za predsednika najavljuje i Boris Tadić.

Šta mislite o ovim opozicionim kolonama?

Da li planirate da izađete na izbore?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Šta mislite o ovim opozicionim kolonama?
Mislim da favorit uopšte nije na ovom spisku.

Da li planirate da izađete na izbore?
Sigurno. Nikada više neću dozvoliti da padnem pod uticaj kvazi opozicije i da se odreknem prava da glasam.

Kuriozitet ovih izbora je što sam kontrolor na izbornom mestu za koaliciju SSP-DS-itd a neće dobiti moj glas podjednako koliko ga neće dobiti ni sns. Ono kad oni veruju meni ali ja ne verujem njima. 😂

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.462
Horoskop
Ribe
Ja ću na izbore svakako da izadjem, samo ne znam za koga da glasam. Za Tadića sam glasao 2 puta ali mislim da neću i treći, mada je realno najpristojniji od svih kandidata naročito od AV-ava

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.794
Horoskop
Strelac
Izašla bih i na ovaj referendum, al ne dobih listić, niti kakvo obaveštenje o tome gde i kako... Nije da sam iznenađena, al izgleda da ću morati sutra da obilazim sve škole u kraju...

Mufljuzi. Stvarno mi se gade.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.822
Horoskop
Lav
@šufnudla Možeš i bez poziva, samo sa ličnom kartom da odeš do tvog glasačkom mestu i da glasaš. Glasačko mesto treba da bude na istom mestu gde je i biračko mesto, gde si ranije glasala..prethodnih godina.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.794
Horoskop
Strelac
Znam da mogu, Džudi, ali bih volela da su promene Ustava transparentnije, da je postojala debata, da je stanovništvo bolje informisano, da je referendum bolje pripremljen i da postoji cenzus. Užasno me nerviraju simulacija demokratije i simulacija života u ovoj zemlji!!!!
Nervira me što nam je Đoković kao tema bio važniji od referenduma i nervira me što su beogradske kule (Bgd na vodi) postale reklamni pano i što je sve oko nas farsa. Farsa- država, farsa- referendum, farsa-epidemiološke mere...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.462
Horoskop
Ribe
Moj tast koji je takoreći poluživ čovek, jedva hoda, pritisla ga 101 boljka (ko onaj jeremija iz alan forda) ne izlazi iz kuće ni po lepom vremenu, e juče je išao na referendum i glasao "za" a da ga pitate zašto je tako glasao, ne bi znao da vam kaže... čuo na televiziji Vučić rekao da se tako glasa i on glasa. Da mu je Vučić rekao da skoči u bunar on bi skočio... tuga jedna

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.578
Horoskop
Ovan
Nisam izašao na referendum. Nisam želeo da učestvujem u priredbi zvanoj "Za nezavisno sudstvo".
Ne znam kome je uopšte potrebna ova izmena Ustava? Možda najviše samoj EU, da prikaže ovdašnje bitange kao evropejce.

Poslednja izmena:

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Izašla. Glasala. Klinac bio u izbornoj komisiji. 200 i nešto glasalo DA, 100 i nešto NE. Ali bilo je više izbornih jedinica, od 27 do 32, na 28 kažu da je bilo krađe.
Sramota je što ljudi ne koriste svoje biračko pravo, ovde samo vučićeva armija izlazi redovno. Nemam komentar na ovako malu izlaznost. Tako će biti i za glasanje. Mi i ne zaslužujemo bolje onda. Neka se deca isele u jbn australiju, tamo će im biti bolje. A ne, ček. Nema gde da se pobegne, svuda je globalistička bagra. I neka.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.462
Horoskop
Ribe
A ne, ček. Nema gde da se pobegne, svuda je globalistička bagra.
Pa nije svuda, postoje i neke oaze slobode, Severna Koreja na primer, pa ondak Belorusija, pa oni razni Tadžikistani, Kirgistani... E jedino što tamo nema Starbaks i Lidl

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.794
Horoskop
Strelac
Nisam izašao na referendum. Nisam želeo da učestvujem u priredbi zvanoj "Za nezavisno sudstvo".
Ne znam kome je uopšte potrebna ova izmena Ustava? Možda najviše samoj EU, da prikaže ovdašnje bitange kao evropejce.
Kod mene se probudio inat. Ne dam više da se neko potpisuje umesto mene! Znam da kradu, sve znam, al nešto više neću da ćutim i odričem se onoga što je moje. Ima da idem na sva njihova farsična glasanja! Ne dam im svoj glas i tačka! Ćeraćemo se!

Vrh Dno