Iz njenog i njegovog "ugla"...

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.278
Horoskop
Vodolija
Razgovaraju dve prijateljice na poslu uz jutarnju kaficu.

Prva ce: Jaoj, sinoc je bilo strasno, onaj moj dosao sa posla, vecerao za 10min, sex posle toga 5min i momentalno zaspao. Strasno!
Druga kaze: Meni je bilo super, muz dosao sa posla, pa smo otisli na veceru. Posle prosetali kroz park do kuce, i onda, uz svece predigra pola sata, pola sata sexa i jos je posle toga sat vremena razgovarao sa mnom. Divno!
U isto vreme, razgovaraju dva prijatelja na poslu.

Kaze prvi: Sinoc je bilo extra, dosao sa posla, vecerao za 10min, brzi sex i spavanje do jutra. Nista lepse.
Na to ce drugi: Blago tebi! Ja dosao sa posla i video da su nam iskljucili struju jer nisam na vreme platio racun. Da se iskupim, izvedem ovu moju na veceru. Dok sam jeo tamo te gluposti, preznojio sam se kada je konobar doneo racun!
Posto nisam imao dovoljno za taxi, morao sam da pesacim do kuce. Tamo naravno nema struje, pa sam potpalio svece po celom stanu. Onda, od nervoze pola sata u krevetu sam je ljubio i mazio jer nije mogao da mi se digne. Kada se nekako i digao pola sata nisam mogao da svrsim! Od tolike nervoze nisam mogao sat vremena jos da zaspim, pa sam morao da je slusam kako prica. Nikad gore vece!!

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Član od
03.05.2010
Reakcije
4.665
Horoskop
Lav
I eto zasto su zene sa Venera, a muskarci sa Marsa :D

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.278
Horoskop
Vodolija
A i jedna i druga varijanta su dobre (za moj ukus) samo kad bi se te zelje jos uskladile sa partnerom. :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Član od
03.05.2010
Reakcije
4.665
Horoskop
Lav
Meni je interesantno kako zena 2 predstavlja romanticno situaciju, koja je za njenog muza bila stresna. I opet se nekako svodi na to ( ma kolko tekst bio sala ) da su zene sklone idealizaciji i mastanju :)

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.278
Horoskop
Vodolija
Tu si u pravu. Vecina ih je, cast izuzecima operisana od maste i romantike. :D

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.278
Horoskop
Vodolija
Kako sta ima da se uskladi? Pa da oboje u isto vreme zele ili seks na brzaka ili onaj laganini. :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.492
Horoskop
Ovan
Ma nije strašno i ako se ne uskladite, važno je da napravite kompromis i udarite i po jednom i po drugom. :D

Lujka

Suspendovan nalog
Član od
15.09.2009
Reakcije
1.278
Horoskop
Vodolija
Marim ja.. sam' neka se preznojava.. kazu da je lekovito i zdravo. :rolleyes: :D

Vrh Dno