• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Italija ili Spanija?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.293
Horoskop
Ovan
Ne znam, mozda ipak Spanija, mada cu navijati za Italijane, jer ih nikada nisam gledao da igraju ovako dopadljiv fudbal.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
evo ja gledim,i spanci vec vode..sto mi govori da ce se voditi zesca borba bez taktiziranja:)videcemo do kraja sta ce biti..

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
ne znam sta se desava italijanima..ne lice na one iz polufinala:oops:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.293
Horoskop
Ovan
Spanci igraju odlicno. Cini mi se da su Italijani pogresnu taktilu izabrali.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
ma procitali ih spanci totalno..:zbunjen:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.293
Horoskop
Ovan
Kapiten reprezentacije Španije Iker Kasiljas pokazao je kakav je sportista, jer je u finalu EURO2012 tražio od petog sudija iza svog gola, da se kraj što pre ozvaniči i tako ispoštuje njihov rival Italija.

Kapiten "furije" je napravio pravi sportski gest pred sam kraj finala - na engleskom se obratio Proensinom pomoćniku iza svog gola i zatražio da ne muče Italijane nadoknadom vremena, jer je Španija imala 4:0 i sve je već odavno bilo rešeno.

Izvor: http://sport.blic.rs/euro-2012/vest...udije-da-ih-ne-muci-i-ranije-svira-kraj-video

Zaista divan gest. :thumbsup:

Vrh Dno