• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

In memoriam

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Iznenada je u 57 godini života preminuo naš poznati pisac, kolumnista i nekadašnji VIP bloger na sajtu B92, Dejan Tiago Stanković. Vest me je šokirala.

Neka počiva u miru...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.827
Horoskop
Ribe
Nisam ništa pročitao njegovo...

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
165
Horoskop
Škorpija
Citao sam neke njegove kolumne.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
165
Horoskop
Škorpija
Secam se da je bio hapsen zbog nekog cveta,koji mu je pomagao u lecenju epilepsije.Znam da je bilo par godina zbog toga i tada je dobio u zatvoru epilepticki napad posle dugo godina.Ne znam sta je posle bilo.I to kod nas jerje u portugaliji normalno koristio taj lek i ni8ko ga nije dirao..Nasi bolesnici,hapse nevin narod i prikazuju kako se bore protiv ktiminala,a tone droge prolaze pored njih,za koje i znaju i ne znaju.

Vrh Dno