• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

IN MEMORIAM

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.788
Horoskop
Lav
Možda je kasno je da retroaktivno pišemo o glumačkim legendama koje su nas napustile prošle i ove godine.

Noćas je u 86.godini preminula glumica Dara Čalenić, najpoznatija po ulozi Dare iz serijala "Žikina dinastija".

Neka joj je večna slava..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.529
Horoskop
Ovan
Ja se šalim samo sa ljudima koje u mojoj svesti lociram kao pametne. Kao mudre ljude. Nijedan političar, ako se ja šalim na njegov račun, neće to shvatiti kao uvredu. Ako shvati kao uvredu, onda je to greška. Ja nikoga nisam uvredio slučajno, što znači da je glup.
Lane Gutović

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.788
Horoskop
Lav
Neka Lane počiva u miru..Pamtiću ga i kao Dragoslava u seriji "Otvorena vrata"

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
844
Horoskop
Vodolija
Čoveče, baš mnogo umrlih ovih dana. Minja, Duda, pa i Marina Tucaković. Sad tek vidim koje je sve hitove ona potpisala.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.392
Horoskop
Ribe
Samo Branka Veselinović prkosi svim zakonima fizike! Pre neki dan napunila je 103 godine!:)

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.392
Horoskop
Ribe
Umro je i moj dobar prijatelj Buda...:( Bio dobar ko lebac ali mnogo je pio! A bio baš dihovit, obrazovan, duševan, što kažu mrava u životu nije zgazio... al' šta ćeš takva mu sudbina. Danas je sarana... Neka je večna slava mom dobrom prijatelju Budi!

Vrh Dno