• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ima samo 6 godina, a već dirigent

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
"Rođen sam sa muzikom" tvrdi ovaj mali genije. Naime, on je dirigovao Betovenovom 5. simfonijom sa svega tri godine.

Tri godine kasnije ovaj talentovani klinac je svoje umeće pokazao na još višem nivou - dirigovao je profesionalnim orkestrom. On takođe svira violinu i klavir.

Džonatan je već sa 4 godine dirigovao je kamernom orkestru moskovskog Kremlja, i njegov prvi video, koji je objavljen na Jutjubu kad je imao samo tri godine, ima više od osam miliona pregleda a sad je dobio priliku da pred velikim orkestrom Arizona Musicfesta pokaže sve što zna....

.

više na str:

http://trojka.rs/vesti/cooltura/ima-samo-6-godina-a-vec-dirigent-video

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Mislim da za ovo i nisu potrebne reči. To je prirodni talenat, koji se rađa jednom u 1000 godina..... Bravo dete.

Samo mi je žao što nema ono pravo detinstvo kao sva ostala deca....

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
malidirigent.jpg

zar nije sladak:joyful: ? mogu samo da zamislim prvi susret muzičara i njega:o

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Ovo je zaista mali genije. Što li će biti od njega kad poraste? Džonatane:thumbsup:

Vrh Dno