• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

I svi srećni

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Jedan od najskupljih razvoda u istoriji se ispopstavio i kao jedan od - najsrećnijih! Britanski bankarski ekspert Rodžer Dženkins se ovih dana zvanično rastao od svoje supruge, Bosanke Sanele Dženkins kojoj je velikodušno prepustio pola imetka od 380 miliona evra. Sanela je, zauzvrat, velikodušno pozdravila njegovu novu ljubav - australijskog supermodela El Mekfirson.

263129_dajana_hf.jpg

Bivši supružnici tvrde da su i dalje najbolji prijatelji i da su imali "najsrećniji razvod svih vremena". Rodžer je u medijima nahvalio svoju bivšu ženu kao divnu majku i lojanu suprugu, a ona mu je uzvratila tako što je rekla da je oduševljena njegovom vezom sa australijskom manekenkom El Mekfirson.

slide.jpg

Izvor: http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/335...razvoda-190-miliona-evra-a-muzu--El-Mekfirson

Čini mi se da se bankar debelo prešao.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Pa jeste, uvek bilo i biće. Samo što neko uzima novac i stiče novu ljubav, a neko daje novac, ali i on stiče novu ljubav. Sve u svemu, ipak se okreće. :D

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
vis sto ti je zapad:rolleyes:cik kod nas da bude tako civilizovano..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Bračni predugovori, ugovori, sporazumni razvodi uz velike novčane transakcije su civilizacijska tekovina koju nam demokratski zapad nesebično prenosi. Uz to još mnogo toga lepog i pametnog stičemo od njih, al ne bih da širim temu.
Da ne bude da sam ciničan i mrgud, ima i dosta lepih stvari koje su zemlje trećeg sveta poprimele od njih.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
pa zar smo bas zemlja treceg sveta..:blackalien:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.383
Horoskop
Ovan
Zemlja koja ima senilne ministre, gde gradonačelnici u 21. veku planiraju da pozovu Mocarta na koncert, gde predsednik države završava fakultet u starosnoj dobi zreloj za penziju, gde školovana i pametna deca odlaze iz zemlje, a džipove voze ponavljači jeste, na žalost, zemlja trećeg sveta. Mogu ja ovako nabrajati do ujutru, ali ipak se okreće. ;)

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
sto slab?:wideyed:ispao je korektan,fer,nimalo osvetoljubiv,mislio je na decu,posto i ona idu s njom..zar je trebalo da je otpravi s sto evra u dzepu?da bude osvetoljubiv..

bikkojisedi

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
04.01.2011.
Broj reagovanja
19
Horoskop
Ovan
ovo neću komentarisati ,jer komentar je.............a u matematici koliko ja znam nema korektnosti i NE..nego matematika je precizna nauka,i ovakve komentare neću komentarisati,pametnije je!

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
ne moras ,ali oni su imali brak,ne matematicku jednacinu:happy:

Vrh Dno