I behu izbori 2020

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.806
Horoskop
Ovan
Rezultate izbora znamo, u parlament ide gotovo apsolutnom većinom SNS, SPS sa nekih 10-ak procenata glasova i Šapicev SPAS sa 4%. I naravno stranke manjina. Politika bojkota izbora je doživela potpuni krah, jer je izlaznost nešto manja od 50%. Jedino se u Beogradu bojkot dela opozicije osetio, izlaznost je bila mala.
Biće zanimljivo videti hoćemo li imati opoziciju u parlamentu, budući da Šapić ne odbija mogućnost ulaska u Vladu.

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.024
Horoskop
Ribe
Meni je misterija Univerzuma gde je ona sila ljudi što je šetala svaki vikend prošle godine da glasa za #1od5miliona. Bili su na izbornoj listi i ništa. Šta se tu desilo? Razočarali se? Shvatili da ipak vole Vučića? Glasali za Sergeja? A ne, niko nije glasao za Sergeja. Wtf? 🙄

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Tacki jedan od pet miliona su izdali tj celo vreme su radili za dotičnog

Stemiško šapić ubačen da pozira da se fotka i tako to-još fora na plakatima natpis jedina opoziciona 😂 toliko jadno bedno i providno 😒

Poslednja izmena:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.806
Horoskop
Ovan
Meni je misterija Univerzuma gde je ona sila ljudi što je šetala svaki vikend prošle godine da glasa za #1od5miliona. Bili su na izbornoj listi i ništa. Šta se tu desilo? Razočarali se? Shvatili da ipak vole Vučića? Glasali za Sergeja? A ne, niko nije glasao za Sergeja. Wtf? 🙄
Čovek se drži za reč, a...
Još ako je ta reč overena potpisom, pa se pogazi... Govorim o sporazumu sa narodom.
Meni je takođe bezobrazno obrazloženje da se u lokalu glasa za SNS, jer se poznaju ti ljudi, a oni su, jel, oličenje integriteta, poštenja i sposobnosti. A zapravo imaju samo jednu sposobnost, a to je da rade ono sto im stranka kaže.

šufnudla

neprilagođena
Član od
26.11.2016
Reakcije
2.035
Horoskop
Strelac
Znali smo da će biti ovako, prema tome - nema iznenađenja, nema plačke. Ali nije kraj. Kraj ove agonije ćemo dugo čekati, jerbo će narodu morati da pregori trpljenje. Ovi će otići samo silom, u to više ne sumnjam. Nažalost.
Dakle, samo je pitanje akumulacije nezadovoljstva; sve prethodne manifestacije istog su olako potrošene i sada će biti mnoooogo teže pokrenuti masu na protest...
Nemam reči više za ovo što smo postali. Utrnula sam od razočarenja.

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Šufika za blokiranje silovite smene raspale vlasti je zaslužna lažna opozicija

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.024
Horoskop
Ribe
Meni je takođe bezobrazno obrazloženje da se u lokalu glasa za SNS, jer se poznaju ti ljudi, a oni su, jel, oličenje integriteta, poštenja i sposobnosti. A zapravo imaju samo jednu sposobnost, a to je da rade ono sto im stranka kaže.
Ti si mene pogrešno protumačio, rekla sam da poznajem „i te ljude“ a ne da ću glasati za njih. Jer selo, svi se, jelte, znamo.
A na kraju i nisam glasala, baš iz razloga koji je naveo Sovac, jer je i opozicija lažna.
A baš sam htela da glasam, da menjam, al' kad nemaš sa kim.
Ali ne treba plakati za prosutim mlekom, ko zna zašto je to dobro. 🙄

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Tacki ima li bre neka pesma koja bi oslikala ovu temu :D

ni za prosutim mlekom ni za sirom ukvarenim ni za kajmakom i tako tim..

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan

a jbg meni je ovo pomalo hardkor za moj ukus al tematikom u full-u :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.806
Horoskop
Ovan
Ti si mene pogrešno protumačio, rekla sam da poznajem „i te ljude“ a ne da ću glasati za njih. Jer selo, svi se, jelte, znamo.
A na kraju i nisam glasala, baš iz razloga koji je naveo Sovac, jer je i opozicija lažna.
A baš sam htela da glasam, da menjam, al' kad nemaš sa kim.
Ali ne treba plakati za prosutim mlekom, ko zna zašto je to dobro. 🙄
Izgleda da jesam.

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.024
Horoskop
Ribe
Ali si ipak iskoristio priliku da mi cepneš „palac na dole“. Još se ja pitam što! 🙄😂

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.806
Horoskop
Ovan
Al’ sam zato ovde nadoknadio sa dva puta na gore.

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Tacki aj sad me podsećaj na onaj vic 😂

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
Behu izbori i u Skupštinu treba da uđu i onih 4, 2 procenta nevažećih listića.

A u Vranje nema laganje. 5 Mađara a 1265 glasova na jednom biračkom mestu za Pastora. 😁😂

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.024
Horoskop
Ribe
Najbolje je što se javno iznela činjenica da su Romi plaćani da glasaju za broj 4 na lokalnim izborima a oni zaokružili 4 i na parlamentarnim. I da li su poništeni rezultati glasanja jer je očigledno u pitanju izborna nepravilnost? Ne, naravno da nisu, pa zašto bi?

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
I da li su poništeni rezultati glasanja jer je očigledno u pitanju izborna nepravilnost? Ne, naravno da nisu, pa zašto bi?
Taco, poništeni su izbori na 243 biračka mesta. Da li je i ovo biračko mesto poništeno, ne znam..

Čitala sam danas da su Mađari bili zapanjeni kada su videli zapisnik sa tog biračkog mesta.

Miša Vacić koji je sve ovo "zamesio" beži od medija.

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.024
Horoskop
Ribe
Pa normalno da su zapanjeni, oni su vodili kampanju po Vojvodini 😂

Vrh Dno