Horoskopska psihijatrija

Taca

ona, stara
Član
Ima nas četriri...tri se uvek svađamo a četvrta nas ponekad miri i razgovara sa ostatkom sveta...dok se mi svađamo...
- Da me je voleo, nikada me ne bi ostavio! Kako ja njega nisam mogla nikada da ostavim? A kleo se da me voli više nego ja njega!? (prva riba)
- Ti si glupa guska koja veruje u sve! (jedan od blizanaca)
- Neka sam, verujem u ljubav, želim ljubav, valjda sam ja najosećajnija i mogu da procenim šta je ljubav! (prva riba)
- Pa neka je, ako voli, pustite je da voli, bar zna šta želi! (druga riba)
- Ha ha, koliko se hvali, oporezovaće je na kraju, čuće poresko! :p (onaj drugi blizanac)
.....
- Dobar dan, izvinite... (mušterija)
- (ja ću da razgovaram sa njim, samo tiše malo)... Dobar dan, recite? (jedan od blizanaca)
...
- Sve što si mu ikada rekla, rekao sam u stvari ja, ti se nisi ni pojavila, a kada i jesi, nije mogao da te prepozna i razlikuje od mene! (onaj drugi blizanac)
- Znaš da uvek ćutim i da tebe puštam...možda sam mogla da mu napomenem.... !? (prva riba)
- Trebala si, rekao je da želi baš tebe da upozna. ;) (druga riba)
- Pa šta bi mu i rekla, ti si ćutljiva i nezanimljiva, ja sam ga osvojio, ja sam taj koji je napravio prvi korak, ja sam... (jedan od blizanaca)
- Ti si taj koji je sve i upropastio, budalo lajava! (druga riba)
......
- Hvala, doviđenja... dosadni ste sa tom istom pričom, hajde da pijemo kafu i da pričamo viceve! Hoćete? (onaj drugi blizanac)
- Može, mi ćemo za to vreme da maštamo o njemu! <3 (obe ribe u glas)
- One su kompletne budale, drži ih za ruku da se ne pogube okolo, idemo negde na piće... (jedan od blizanaca)
- Dobre su i slatke i ti bi mogao malo da se smiriš, na poslu smo! :rolleyes: (onaj drugi blizanac)
.........

Vrh Dno