• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Sećam se kad sam bio dete koliko sam se radovao snegu, a sad kad vidim da pada muka me uhvati! Ali mislim da niko ne voli sneg kao kučići, juče s prozora gledam kučkare izveli svoje ljubimce a oni trče po onom snegu, jure se, valjaju...

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
I bolje je sedeti kod kuće nego da se čovek, nedajbože, povredi na ovakvim izrovanim trotoarima, pa još neočišćenim 😡 Ili da uroni u bare dubine više desetina sentimetara.
Juče sam se klizala, dubokim gazom savladavala nanose snega, jezera iznad neprimetnih (i nefunkcionalnih) šahtova, a bogme su me par puta i solidno zapljusnula kola u letu kroz ista (jezera). Zimske "radosti"🥴

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Godinama, kad padne sneg i kada je led, sedim u kući..Ranije sam uzimala bolovanje ili godišnji odmor.

Moram da kažem da se osećam pomalo zarobljeno...Ne mogu ni da izađem ni u dvorište jer sneg pada sa terasa :(

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Moram da primetim da pre pola sata forum nije bio dostupan. Verovatno je rađen backup ili nešto slično?

Nicky

oćem, nećem
Urednik
Učlanjen(a)
25.06.2013.
Broj reagovanja
633
Horoskop
Škorpija
jeste li se odmorili malo od foruma? jeste?
ondaK ajd opet piskaranje! go go go go :D

VPServer je nažalost riknuo i prebačenimo smo na drugi Host sistem.
nemci kao nemci večito lajavi a ništa iza toga, s time im je trebalo više od 16 sati da odrade celokupni posao.

have phun!

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Moram da primetim da pre pola sata forum nije bio dostupan. Verovatno je rađen backup ili nešto slično?
Ja sam odmah pomislila da se nekome (a nisu administratori) nije dopala naša diskusija na temi o izborima, tople reči o Vesiću i drugim prominentnim političkim džiberima...😄

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Previše se priča o prestanku pandemije. Voleo bih da je tako. Samo se plašim, da ne nastane neki novi soj, pa sve iz početka.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
I ja se plašim tog nekog novog soja..I mislim da kod nas još uvek ima delta soja, zbog broja umrlih.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Moram da vam kažem da sam se danas zapanjila kada sam u velikom Maksiju videla šta se najviše kupuje. Ulja, brašna, šećera i soli ima.

Grašak nisam videla, mislim da im je nestao.
Nema običnog, velikog Dobro jutro margarina.

Prazne se rafovi gde stoje sardine. Smanjuje se broj pašteta. I kikiriki puter Delhaize je pri kraju- tj kupila sam jedan i ostalo je još tri!

Sve ovo pišem na kontu onih nestašica o kojima se priča.

Mislila sam da se samo bespotrebno stvara panika, i da je sve puno. Ali nije. Nije bilo ni tost hleba.

Iznenadila sam se.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Ne kupujem u Maxiju zbog njihove poslovne politike ponižavanja radnika.
U ostalim radnjama ima svega, niko ne kupuje zalihe hrane, sve normalno.

Vrh Dno