• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Trebalo bi i ja da se malo šišnem. 😳

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Pa ja sam se pre ovoga šišala u maju. Stvarno mi je sad porasla kosa, da me je već i nervirala. Tada sam napravila promenu i sa nekog paža se ošišala na muki kratku kosu i sinovi su bili ljuti, jer devojčice nose duge kose 😀 Juče kad sam došla kući, kaže mi mlađi - u redu je, već sam se navikao 😂😂😂

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Bila sam kod frizera, nisam se branila ili što bi neki rekli ošišana sam za sve pare 😂😂😂
Sad me mrzi da spremam večeru, naručih picu...

Ja moram da idem kod frizera, isto da se ošišam. Nadam se da će imati slobodan termin. Ove nedelje nisu imali slobodan termin 😳 a pored ovog u naselju imamo još dva ili tri salona.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Biti frizer skoro je najbolji biznis. Pogotovo muški. Mašinica, makaze, ogledalo, češalj i plastična prskalica 😂
Jedino, čuh da je kučeći frizer bolji biznis...

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
Kad smo kod frizera meni je kosa ja mislim toliko spaljena da će morati na keca da me šiša :D al bez zezanje sad, valjda od farbanja i svega krajevi su mi ne daj bože, taman sam se ponadala da ću da imam dugu kosu aaal nema ništa od toga :D

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Mene je kosa gusta, oštra, malko proseda već ali generalno sam zadovoljan! Imam i bradicu i brkove oni su malo jače prosedi nego kosa...

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Moram da priznam da sam sada ušla na forum kako bih pronašla neku inspiraciju za pisanje teksta na blogu..nisam odavno pisala..nije me ni bilo na netu..tj na društvenim mrežama...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Na današnji dan pre 13,8 milijardi godina dogodio se veliki prasak u narodu poznatiji kao big beng! Srećan praznik svima koji slave uz najradosniji pozdrav Svemir se rodi - vaistinu se rodi!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Nego, kada smo kod Svemira - nemira, 'oći li da nas klepi onaj asteroid od 50 milijardi dolara i 'oće li biti precizan?

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Danas su se neverovatni oblaci valjali iznad Beograda...kao da sam stajala ispod teške betonske ploče 🙁

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Ako niste primetili, a jeste, pao sneg. Svi se preselili na planine, računam da će sledeći protesti biti na Kopaoniku. 😂

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
Jedina dobra stvar kod rada od kuće što ne moram nigde dok ovako veje.
Tačno već znam da je danas sve stalo, nema autobusa po pola sata, ništa nije očišćeno tako da se putuje još toliko do neke tačke.
Pritom kada živiš u zgradi gde ljudi ne žele da vode računa o hodniku ispred svojih vrata tačno znaš da niko živ neće da se iscima da očisti sneg ispred zgrade.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
@Stemis kako si?

OT.

Moram da kažem da sam se tek prošle nedelje ošišala, a planiram od septembra🙂🙃

I moram da kažem da me ovaj sneg užasno nervira..imam bolove u kolenima + zbog tih kolena moram da sedim kod kuće uvek kad padne sneg..:(

Vrh Dno