• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.359
Horoskop
Ribe
E što moja žena ne ume da napravi gibanicu pa to je čudo jedno! Uvek joj ispadne nekako gnjecava, lepljiva... ko da tutkalo stavlja unutra a ne sir! Sva sreća pa je ne pravi često...

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Extra je ispala ta slatka pita. Baš je zanimljiva, drugačija. Čak sad razmišljam za rođendan da je nosim u firmu da počastim kolege. Mislim, svi kupuju neke kolače, torte, ovo će biti drugačije.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
E što moja žena ne ume da napravi gibanicu pa to je čudo jedno! Uvek joj ispadne nekako gnjecava, lepljiva... ko da tutkalo stavlja unutra a ne sir! Sva sreća pa je ne pravi često...
Ma, važno je da se trudi i pokušava. Možda da joj malo sugerišeš kakvu bi voleo.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.359
Horoskop
Ribe
Ma, važno je da se trudi i pokušava. Možda da joj malo sugerišeš kakvu bi voleo.
Pa šta ima da joj sugerišem, gibanica brate zna se šta je, sir, jaja, kore, ulje... Njena majka a moja tašta recimo baš lepu gibanicu pravi, nego moja žena je tu izgleda povukla na ćaleta.

Ela

Novajlija
Učlanjen(a)
31.08.2021.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Rak
Jaja, jogurt, kisela voda, ulje, prasak za pecivo...i obavezno par kasika brasna u tu smesu(bas da ne bi bila gnjeciva) , a sir (u koji dodam kasiku-dve kisele pavlake) posebno da se nanese.
Meni bar tako bude odlicna.

P.S.
Odgovor na temu...
Ovih dana opet gledam "Sex i grad" redom sve... i pitam se jel sve u redu sa mnom🙄

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.359
Horoskop
Ribe
Pa lako je tebe, sve domaće imaš, domaća jaja, domaći sir, domaći prašak za pecivo... a šta mi kukavci što sve kupujemo u maxiju! Znaš kakva su jaja iz maxija, kad ga razbiješ ono se razlije po tiganju ko da si vodu sipao. Mada na kutiji piše "sveža jaja"... ono piše i na tarabi...

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.721
Horoskop
Devica
Života koji do detalja predstavlja moje muke kada odem u maksi :D čak mi malo gadno postalo i meso tamo da kupujem fuj fuj.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Apsolutno mi je gadno. Sveže meso i najgadnije. Mada, neko od mojih kolega mi skoro reče kako ima najviše poverenja jer je veliki lanac prodavnica i velik je promet, ja sam potpuno sumnjičava. Za piletinu, posebno file uvek pomislim kako izgleda, kao da je više puta odmrzavana. A i boja drugog mesa mi se ne dopada. Znam da u mleveno
nešto stavljaju, valjda da dobije na gramaži. Par puta mi se desilo da u mlevenom mesu nađem zelene gromuljice (zeleno kao trava i ne delovi mesa, već neka druga masa, kao mokar papir). Bljak!

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Pa i ja kupujem u mesari, baš zbog ovog utiska iz Maxija. I to uvek u istoj, u kojoj i moja majka je kupovala i još kupuje, pa nam onda mesar šapne šta da preskočim.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.035
Horoskop
Ribe

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Da, bilo bi lepo da počnemo da pišemo o utiscima sa letovanja. Toliko je brzo sve prošlo, a jutros je biko tako hladno kao da leta nije ni bilo.

Vrh Dno