• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Hocu samo da vam kazem/saopstim...

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
699
Horoskop
Vodolija
E da, hoću da vam saopštim da sam malo pre pročitala neke svoje postove i uvidela koliko ima slovnih grešaka 😥
Kad brzo kucam dešava se da permutujem slova, ali i ne vidim dobro pa ako kuckam sa telefona...
Izvinjavam vam se svima.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
I ovde su nasuli pesak. Ali su dodatno postavili suncobrane i lezaljke, tusevi na svakih 10 metara. Odbojka na pesku, fudbal na pesku, 3 x 3, igraonica za malisane. Plaza ima i spasilacku ekipu. Nedostaje poneki restoran, malo vise hladovine i kabine za presvlacenje. Ali sve u svemu, daleko bolje nego prethodnih decenija (ne godina vec decenija).

PS. Danas sam sve ponovio. :)

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.752
Horoskop
Lav
Stemis, prelepa je plaža. Stvarno prelepa.

Kad smo već kod plaža..ili bazena..Sredili su bazene na Banjici, i postavili ležaljke, kojih nikada tu nije bilo.

Nisam išla da proverim kako je sada tamo.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.677
Horoskop
Strelac

Njavica

Dreamer.
Starosedelac