• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.643
Horoskop
Devica
Od jedno 30 poslatih cvjeva, imala sam samo jedan do sad razgovor za posao, držite palčeve da me prime inače ima da vas ubijem u pojam ovde kuknjavom kako nemam posao :D

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.642
Horoskop
Strelac
Bravo, Njavo! Nek je sa srećom. 👏
I onda kažu da je teško zaposliti se u Srbiji...😉

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.744
Horoskop
Ribe
I onda kažu da je teško zaposliti se u Srbiji...😉
Naravno da nije teško, kurton poslova svuda ima. Ali onih dobrih, jok. Msm, ima i toga za drugove članove. Eventualno i za Crnogorce i Dalmoše. Po rođačkoj ili partijskoj liniji.

Ali neću da mračim, od pre sat vremena sam na godišnjem!!!! Juhuu! 😍

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
Srećno Njavice, stvarno mi je drago što si brzo pronašla posao ❤️

Taco, uživaj u odmoru ❤️

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.643
Horoskop
Devica
Naravno da nije teško, kurton poslova svuda ima. Ali onih dobrih, jok. Msm, ima i toga za drugove članove. Eventualno i za Crnogorce i Dalmoše. Po rođačkoj ili partijskoj liniji.
Baš ovako nekako izgledaju oglasi za posao kod nas, jedno 50 za koje se nadaš da nećeš morati da se prijaviš, jedno 10 za koje znaš da će neko drugi upasti već u najavi iako si možda kvalifikovan za poziciju, i još jedno 10 za koje možda uspeš da dođeš do razgovora.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
... Da je prošlo četiri sata i da sam još uvek na poslu :(
Čekam muža da dođe po mene, da ne bih išla prevozom. On ima "samo još nešto da završi".
Nervira me kad čekam i to još na poslu.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.642
Horoskop
Strelac
Već drugi dan funkcionišem bez mobilnog, van Beograda, sama u vikendici. U subotu uveče sam se iznervirala što su me ceo dan proganjali iz firme (kao da nije počeo vikend) i ugasila sam ga; avaj! sekund posle toga sam se setila da ne znam pin napamet (a štelovan je tako da za svako paljenje traži pin broj!), a da mi je kartica sa PIN i PUK brojem u Beogradu :banghead:. I tako.... u toku noći sam se tri puta budila oblivena znojem. Jučerašnji dan sam provela mirno, danas mi se već dopada život bez mobilnog telefona:smuggreen:. Sve neophodne informacije su ionako stigle mejlom na laptop.
Život je mnogo lepši i mirniji bez stalnih zvukova obaveštenja sa telefona. Neverovatno je kakvi smo mi ovisnici.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
Ja ponekad pravim pauze sa netom, a ni mobilni ne koristim mnogo.

Prijaju te pauze. Očigledno je da nisam veliki zavisnik od neta i mobilnog 😀

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
@tamarishka ovih godinu i po manje je druženja zbog korone. Ali i pre pandemije korone, druženja su se smanjila.

Iskreno, meni je žao. Nedostaju mi kafe, živ razgovor, neobavezno ćaskanje.

Komšinica je obećala da će doći čim bude na odmoru..i ona je vakcinisana i mama i ja smo vakcinisane i bez problema možemo da sedimo u dvorištu.

Nedostaje mi i igranje jamba :)

Vrh Dno