• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Ne znam ko je Cvijan ni da se utopio. Pomoglo bi kada bi objasnio o čemu se radi.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Slučajno utapanje, uobičajena smrt za advokate i savetnike u vladi.

Insajder

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.177
Horoskop
Ovan
vučkovi vakseri pre antivakserskog kola

Tan2021-1-27_211429307_1-scaled.jpg

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.610
Horoskop
Ribe
Priča se da su Rusi stavili poseban dragi kamen u žir spomenika . Kamen je retka vrsta i funkcioniše po principu magneta. Magneta za idiote. Oba snimka potvrđuju tu teoriju. 😎😂😂😂

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.593
Horoskop
Strelac
I jedni i drugi su, podsetimo se, aplaudirali zdravstvenim radnicima na početku ove krize. Ali kad treba da se odrekne sopstvenog komoditeta zarad zajednickog dobra, e onda ide " ma, da se nosite svi, nek ide život". I tako, nekima stvarno ode život za tren, a lekari su (lepo rece Taca na nekoj drugoj temi) najveće žrtve našeg sebičluka i neosetljivosti.

Insajder

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.177
Horoskop
Ovan
napisao sam ceo traktat kao repliku na ovaj članak namučene lekarke( još jedan u nizu velikomučenika)
i pošto mi poteralo gorušicu onda --> delete

a šišmiši i dalje lete
i pangolini jezde
sijaju zvezde
kinezi se gnezde

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.643
Horoskop
Lav
Samo da se javim, da vas sve pozdravim. Nadam se da ste svi dobro.<3

I ja sam dobro..gledam "Turke"- tj tursku seriju o deci iz sirotišta+došlo je lepo vreme pa sređujem dvorište polako..

Nisam vas zaboravila. 🥰

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
628
Horoskop
Vodolija
Evo me, posle dužeg vremena. Gore je nego što sam mislila da će biti, naravno mnogo bolje nego što bi moglo.
Nismo bili vakcinisani. Muž dobio na poslu. Evo meni se završava červrta nedelja, njemu šesta na bolovanju. Ali samo pozitivne misli...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Veoma mi je drago što si se javila. Želim vam da se što pre oporavite. Samo mirujte i kontrole svega neophodnog. :thumbsup:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.643
Horoskop
Lav
@tamarishka želim i tebi i tvom mužu brz oporavak. 🥰

Vrh Dno