Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Danas sam i ja isao u covid ambulantu. Odustao sam kad sam video guzvu.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.454
Horoskop
Lav
Taco, javi nam kako si. Želim ti brz oporavak <3

Stemis, javi kako si, i tebi želim brz oporavak ( važno je da si počeo sa lekovima, sam test ne znači mnogo, i pitanje je koliko je tačan ).

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
527
Horoskop
Vodolija
Mislim da test nije baš uvek tačan. Dešava se da prvi bude negativan, iako ljudi imaju simptome, a tek drugi bude pozitivan. Da li je do samih testova, ne znam. Nema logike da test bude negativan ukoliko se već razviiju simptomi, zdrava logika, jel?
Ali sve to nije ni bitno, važno je da se počne sa terapijom što pre i da se što više odmara. I naravno, ozdravi 👍
Uostalom, ne mora svaka infekcija ili virus da bude odmah kovid, ali ne postoji druga opcija u tim slučajevima da te lekar pregleda osim u kovid ambulanti.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Hvala na recima podrske. Danas je drugi dan kako imam temperaturu, 37,5 i nizu. Dakle nije visoka, ali non stop me drzi, jer ne pijem lekove za obaranje temperature.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
Hvala na recima podrske. Danas je drugi dan kako imam temperaturu, 37,5 i nizu. Dakle nije visoka, ali non stop me drzi, jer ne pijem lekove za obaranje temperature.
Ne koristim ni ja. I imam iste simptome. Ali imam terapiju Hemomicinom. Moraš da uzmeš terapiju, neka je gužva! Sedi u kolima i čekaj red!

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
Tacki samo da nas se Stemiško ne odrekne ovde na ovoj temi 🤣

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
Sada mi pade na pamet da smo razbili onaj mit da „ko je pio step sokove, taj je imun na koroniju!“. 🙄😂😂

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.369
Horoskop
Strelac
Drž'te se ljudi, očigledno je na delu strategija prokužavanja, samo što to niko nije javno saopštio.

Vrh Dno