Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Taca

ona, stara
Pokušavam da održim duševni mir ali nisam ni ja Buda.

Insajder

grrrrr
a bre, pa ne tražim da pljačkamo banku nego da se malo isprazniš...ventil i tako to

pucaj Taco, pucaj, stavio sam pancir :punch:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Da cu oformiti sprsku naprednu zajednicu u Njujorku i tako objediniti sve zelje i teznje Srba s one strane okeana, koji su tokom ovih nemilih dogajdaja, bili odusevljeni preduzetim merama u matici . Mislim da je trenutak za tako nesto sazreo.

🥪

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Moram da kažem...prvi put od kako pišem na blogu prikaze romana, ne znam kako da počnem.

Roman je ljubavni, ali u njemu ima i psihologije..ne postoji neki pravi uvod i pravi kraj...

Neverovatno..

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Taco, ROMAN nema ni početak, onaj pravi, a kraj ..ostao je potpuno nejasan..tačnije..deluje nezavršeno.

Roman je napisala jedna poznanica sa Fejsa, obećala sam da ću napisati neki prikaz, ali nemam pojma kako da počnem...u stvari, sada, dok ovo pišem, mota mi se po glavi jedna ideja..:)

šufnudla

neprilagođena
Naradih se u vreme ove pandemije, više nego u normalnim uslovima...Od kompjutera mi crvene beonjače, guza mi srasla sa stolicom, a vrat mogu da okrećem samo do 30°... Pa, majka mu stara, što mene nekad ne zaobiđe neka društvena katastrofa?
Sad bi mi leglo dve nedelje odmora, bez ekrana, bez buke, bez prodavnica...neko bestežinsko stanje, plutanje na nekoj (toploj) vodi, neka šetnja "na socijalnoj destinaciji" bez ljudi, saobraćaja i mejlova...
Mislim da mi nedostaje policijski čas....😆

šufnudla

neprilagođena
...do besa me dovodi ova nova retorička floskula koja se valja po medijima, a glasi "normalizacija nakon pandemije COVID-19" 😡
Kakva normalizacija?! Nije čak ni povratak na stari haos; ovo je svakim danom sve grđe i gore! I buka i gužva i drama na poslu. Ovo je sad očigledno faza pražnjenja frustracija iz prethodnog perioda i najočitija je u saobraćaju. Znate one što voze mercedes kabriolete i bmw-ove i slušaju preglasnu šit muziku, kad krenu da vam nervozno ablenduju (u značenju "miči se, žuri mi se!") u nepreglednoj koloni vozila zagušenih na čvornim saobraćajnim mestima u milionskom gradu? E, bojim se da ću nekog od njih nositi na duši uskoro, ako policija ne počne da rešava saobraćaj. Ima da ga udarim iz rikverca, pa makar se rasturila!😡

Vrh Dno