Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Njavica

Dreamer.
Član
Danas sam odlučila da ništa ne radim, i evo već 3 sata mi uspeva! :D
Još samo jedno da napomenem, na poslu sam. 🤭 🤭 🤭

Живота

Poznata ličnost
Član
U daaa... 29 novembar Subotica, sećam se njihovih gotovih jela, staviš limenku u ključalu vodu i za 5 minuta imaš ručak! Bile su ćufte u paradajz sosu, pa govedji gulaš, grašak sa faširanom šniclom, pasulj sa hamburškom slaninom, sarme, djuveč... bila su stvarno ukusna ta jela!

Insajder

grrrrr
Član
malo mi je neprijatno da sam okupiram ovoliko vreme i prostor na forumu...nema nikog :unsure:

ako neko vidi Anchy neka joj javi da sam bio ovde

Живота

Poznata ličnost
Član
Ovo me ubija, em ponedeljak, em kiša, em.. klackam se sat vremena u onoj kanti od tramvaja koje su nam švajcarci velikodušno poklonili! Dodje mi da i ja otvorim of-šort kompaniju na kajmakčalanskim ostrvima pa da me Bog vidi!

simpleman

Suspendovan nalog
Kao i svaki pametan Srbin predji u politiku,to je uvek rešenje a posle kako se snadješ.U svakom slučaju neće više biti tramvaja.Možeš probati i u nikad nije kasno ako imaš talenta za pevanje,postaneš poznat pa se vozaš u svojoj limuzini sa vozačem a i zapevaš brate sam sebi.Malo se simpleman zeza,ne zameri,možda ti bude lakše:thumbsup::)

Taca

ona, stara
Član
...da su me pronašli moji drugari iz osnovne. Skupili se u jednoj grupi na viberu i žamorimo kao pre 40 godina kada smo se upoznali. Ulepšali su mi celu prošlu nedelju a sa nekima sam se i videla. Sjajna stvar je što se ljudi ne menjaju, stari samo ova ljuštura od tela, duša ne. ❤

šufnudla

neprilagođena
Član
...da su me pronašli moji drugari iz osnovne. Skupili se u jednoj grupi na viberu i žamorimo kao pre 40 godina kada smo se upoznali. Ulepšali su mi celu prošlu nedelju a sa nekima sam se i videla. Sjajna stvar je što se ljudi ne menjaju, stari samo ova ljuštura od tela, duša ne. ❤
Jao, jeste, apsolutno si u pravu!!! Kao da nije prošlo toliko godina!
🤗

Vrh Dno