Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ajde de, ne kmecite! Tamo nije pisano još od pre rata. A te reputacije ionako nicemu ne služe. Makar meni nisu nikakvo merilo. Ali ako nekome zafali reputacija nek se javi, dodaćemo nulu. :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Delikatna rabota. Evo zašto. Moja dijagnoza je “Ukočen na pogrešno mesto”. Ne znam kako glasi na latinskom, ali jasno je lekarima, a posebno doktorkama da tu treba samo da se zameni mesto kocenja, i da ono treba da ostane. Pa i da se malo pritegne i sl.
Ako zeznu stvar, pa ne ostane od kocenja ništa, plašim se da će morati da se jedu afričke šljive. A one nisu ni slatke, a ni za rakiju.

Taca

ona, stara
Član
...da je ovo i dalje najlepša (po meni) od novijiih pesama <3

...i da sam posle par meseci konačno našla oglas za posao na koji sam sa zadovoljstvom konkurisala. Sve drugo pošaljem i Boga molim da me ni ne nazovu :/

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Delikatna rabota. Evo zašto. Moja dijagnoza je “Ukočen na pogrešno mesto”. Ne znam kako glasi na latinskom, ali jasno je lekarima, a posebno doktorkama da tu treba samo da se zameni mesto kocenja, i da ono treba da ostane. Pa i da se malo pritegne i sl.
Ako zeznu stvar, pa ne ostane od kocenja ništa, plašim se da će morati da se jedu afričke šljive. A one nisu ni slatke, a ni za rakiju.
Pa šta ćeš kod doktorki onda kad si znaš dijagnozu? 😁 Tu samo narodna medicina pomaže izgleda. 😉

Vrh Dno