Hocu samo da vam kazem/saopstim...

Njavica

Dreamer.
Član
Ima ih previse svuda :D Doduse nisam mnogo ni vicna zdravom rezimu ishrane, tako da kad se jednog dana odlucim mozda i uspem da skinem :D Sto nema neki magicni stapic, samo lepo gde treba pokazes i ono puf prelepo :D

Trepavica

Novajlija
Član
Ima ih previse svuda :D Doduse nisam mnogo ni vicna zdravom rezimu ishrane, tako da kad se jednog dana odlucim mozda i uspem da skinem :D Sto nema neki magicni stapic, samo lepo gde treba pokazes i ono puf prelepo :D
Ja sam se pošteno ugoila, stalno sam govorila da me je briga ...sad mi krivo kad ne mogu niti jednu kilu dole ..ali dobro , Mile Kitić me je ohrabrio sa pjesmom kilo dole ,kilo gore , briga me 😂

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kad smo kod slika: za razliku od ostatka sveta, mi debeljuskasti ne koristimo selfije, već panorama mod. ;)

Beba

Poznata ličnost
Član
Neko mi je sinoć uzdrmao emocije...nešto sam uspela da uzvratim evo sada ću malo više :)

"Svako bira prijatelja prema sebi, svojim navikama, shvatanjima, razmišljanjima. Pravo i iskreno prijateljstvo ne poznaje ljubomoru, sebičnost i druge emocije koje mogu da unesu nemir i razdor. Prijateljska ljubav je nesebična, uzajamna i nikad ne prestaje, jer prijatelj je tu da te razume, kada niko drugi nije to u stanju i da te poštuje i voli kada nikog drugog nije briga za to.

Mnogi ljudi prolaze kroz život običnog čoveka, ali samo pravi prijatelji ostavljaju trag u njegovom srcu. Iskreno prijateljstvo je jače od svega. Ono je čvrsto i neuništivo."

Vrh Dno