• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Harizmatične osobe

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Kad se za nekoga kaže da je harizmatičan, mene to asocira na sledeće:

Privlačna osoba u duhovnom smislu - ne samo fizičkom, da zrači pozitivnom energijom, da je prijatna osoba.

Da ljudi vole njenu blizinu i prisustvo, da poseduje tzv. magnetizam.

Kako vi vidite i doživljavate harizmu?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Smatram da se covek sa harizmom radja. Ne moze se harizma nauciti, uvezbati i sl. To su one licnosti koje su vam iz nekog neobjasnjivog razloga drage, koje vam prijaju.

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Harizma je rođena, taj sam! :smug:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.509
Horoskop
Ovan
Harizma je kada neko ostavlja dobar utisak i na one osobe koje ga ne poznaju. :genije:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.777
Horoskop
Lav
Harizmatične osobe su one koje u sebi imaju "nešto", neki šarm, odlučnost, omiljeni su kod većine ljudi..takvi su od rođenja. Takav tip ljudi je rođen da bude vođa, organizator ili nešto sl.

Kod harizmatičnih ljudi ipak može da se javi "problem" -mogu da budu egoisti kad shvate kakvu harizmu i poštovanje imaju. Mogu i da greše, ali greške će im biti oproštene.

Vrh Dno