• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Hajde da se hvalimo

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Od borilačkih veština, umem da trepćem zbunjeno. :D

Mislim da sam već negde napisala. Jedna žena mladja, zgodna do bola i lepa...zaustavi je tada kolega i naravno uočio je prekršaj...ona je pitala šta da radi, jer može bez kazne. Bio je izričit ne, inače je jedini koji je žene onako sa zadovoljstvom kažnjavao, tj. nije ih puštao . Ona je onda pitala: a kada bi vam malo zatreptala, nije uspela ni da zatrepće a već je prijava bila napisana. Toliko o treptanju.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Mislim da sam već negde napisala. Jedna žena mladja, zgodna do bola i lepa...zaustavi je tada kolega i naravno uočio je prekršaj...ona je pitala šta da radi, jer može bez kazne. Bio je izričit ne, inače je jedini koji je žene onako sa zadovoljstvom kažnjavao, tj. nije ih puštao . Ona je onda pitala: a kada bi vam malo zatreptala, nije uspela ni da zatrepće a već je prijava bila napisana. Toliko o treptanju.
Toliko o policajcu. Svaka cast!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Sutra 8 godina. Lep, pametan, moj. Ne prođe ni dan a da se ne zapitam kako sam uspela da stvorim tako divno biće. Dva puta. <3

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Dobila sam prelepu bluzu od prijateljice. <3 Ne zna se da li je ona lepša ili ja u njoj. Skromno. :D

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Otvorila se radnja pored mene sa tortama, kolačima...minjoni, torta na parče, šamrolnice...pa volem da mi donesu...probamo "Loaru" včrs. :D
IMG_20161017_190408.jpg

Poslednja izmena:

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.231
Horoskop
Ovan
Praviš zazubice,a?:sneaky::D