Hajde da se hvalimo

Beba

Poznata ličnost
Član
Od borilačkih veština, umem da trepćem zbunjeno. :D
Mislim da sam već negde napisala. Jedna žena mladja, zgodna do bola i lepa...zaustavi je tada kolega i naravno uočio je prekršaj...ona je pitala šta da radi, jer može bez kazne. Bio je izričit ne, inače je jedini koji je žene onako sa zadovoljstvom kažnjavao, tj. nije ih puštao . Ona je onda pitala: a kada bi vam malo zatreptala, nije uspela ni da zatrepće a već je prijava bila napisana. Toliko o treptanju.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Mislim da sam već negde napisala. Jedna žena mladja, zgodna do bola i lepa...zaustavi je tada kolega i naravno uočio je prekršaj...ona je pitala šta da radi, jer može bez kazne. Bio je izričit ne, inače je jedini koji je žene onako sa zadovoljstvom kažnjavao, tj. nije ih puštao . Ona je onda pitala: a kada bi vam malo zatreptala, nije uspela ni da zatrepće a već je prijava bila napisana. Toliko o treptanju.
Toliko o policajcu. Svaka cast!

Taca

ona, stara
Član
Sutra 8 godina. Lep, pametan, moj. Ne prođe ni dan a da se ne zapitam kako sam uspela da stvorim tako divno biće. Dva puta. <3

Taca

ona, stara
Član
Otvorila se radnja pored mene sa tortama, kolačima...minjoni, torta na parče, šamrolnice...pa volem da mi donesu...probamo "Loaru" včrs. :D
IMG_20161017_190408.jpg

Poslednja izmena:
Vrh Dno