Godine /da me voliš i sa kosom sedom/

Beba

Poznata ličnost
Član
Ne znam koliko imam godina. Ne želim da znam. Ne želim da mi one budu reper za sve što se oko mene dešava. Jer osećam, mislim, doživljavam sve već duži niz godina i to na isti način. Možda je razlika samo u osobama za koje me vežu emocije, u osobama o kojima mislim sa kojima doživljavam život i sve u njemu.
Ceo život sam nekoga volela, majku i oca, sestru, svoju ljubav, decu...Pa koja je razlika izmedju onda i sada?
Ljubav...imala sam je i još uvek imam dovoljno za ceo život. Za svoju porodicu, za svoje prijatelje, za svoju ljubav...
Kažu, godine te opterete raznim problemima pa kako se ko snadje. Imala sam ih, imam ih i sada ali zar su godine razlog da odustanem, ma ne, rešavam sve, baš sve , na isti način nekada i sada. Jer, jedna sam osoba, jedna bila i ostala sa svim svojim manama i vrlinama.
Sećam se jedne večeri, jedne diskoteke, jednog momka, jedne pesme...plesali samo i plakala sam uz pesmu .

Ali sam isto tako nedavno zadrhtala, srce mi zaigralo sedeći sa dragom osobom koji je za mene naručio pesmu,
.

Nije uvek bilo pesme, smeha i zadovoljstva...ali kod koga jeste? Svi ih rešavamo na svoj način, bez obzira na godine...onako kako moramo.

Taca

ona, stara
Član
O da, volela bih da tako izgledam...sa kosom sedom:)
Ona mi je bila inspiracija da ti zadam temu, samo nisam mogla da nađem sliku do danas. I da, pomislila sam na nas, žene, i na ono nešto što se zove "mladost je u duši". Pogledaj je samo, ona je žena u pravom smislu te reči, boja kose nema nikakve veze sa tim. <3

Vrh Dno