GM muskarac - opasan po zdravlje!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Sta sve treba da se izmucka da bi se dobio idealan muskarac? :D

G

Gea

Gost
Ne volim ni GM čokoladice, a kamoli takvog muškarca.

Idealnog nema, a najbolji je onaj koga volim i koji zna sve bez da to kažem, oseća me u svakom trenutku .....
Nema recepta. Nema uputstva. Retki nađu retke.

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Šta je to "GM muškarac"? :zbunjen:
Kontak da je mislio na genetski modifikovanog muskarca :D Kud jedemo GMO hranu pa jos treba i da ***********

Ne bih ti ja tu nista dirala jer mi se cini da su svi modifikovani. Organskih fali kao i povrca i voca. Rekoh ja lepo,ovi danasnji muskarci jos samo menstruaciju da dobiju i to je to. Zadnje vreme doslo.

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Koji ne zvoca? Postali su gori od nas. U nasoj kuci do sada sam samo ja zvocala,a sada i čoek mi poceo. Samo nesto čantra :D

G

Gea

Gost
A ti što zvocaju, to su videli od nas žena ... Šta daješ, to i primaš !

Ja moram da stanem u odbranu muškaraca i da kažem da ima i onih koji ne zvocaju ... :))

T

Tokunaga

Gost
Što bi rekao Rodoljub Rođa Raičević u jednoj lepoj pesmi "Svako nađe to što traži ..."
Neverovatno je koliko se ljudi fokusiraju na osobe slične sebi. Retko ko traži nešto drugačijeg partnera, bez straha da ponekad njegova reč neće biti poslednja.
Inače, delimično bih se složio sa stavom da jedan deo muškaraca ne zaslužuje to zvanje.
Meni je samo uteha što takvi neće ostaviti potomke.

• Sviđa mi se
Reagovanja: Gea
G

Gea

Gost
Što bi rekao Rodoljub Rođa Raičević u jednoj lepoj pesmi "Svako nađe to što traži ..."
Neverovatno je koliko se ljudi fokusiraju na osobe slične sebi. Retko ko traži nešto drugačijeg partnera, bez straha da ponekad njegova reč neće biti poslednja.
Upravo to. Ja i ne želim da moja bude poslednja. Šta će mi papučić koji nema svoje JA.
Ja bih takvog prežvakala za doručak ...

Taca

ona, stara
Član
Kontak da je mislio na genetski modifikovanog muskarca :D Kud jedemo GMO hranu pa jos treba i da ***********
Aha...da izmućkamo (genetski modifikujemo) savršenog muškarca. ;)
Prekasno. Od kako je izmišljeno GMO povrće, otvorim frižider, ispričam se sa paradajzom, sklonim ga od majoneza i mleka da ih ne pojede, zatvorim frižider. Potpuno isti osećaj kao da imam savršenog muškarca. Može i da šalje sms poruke ako mu ostavim telefon. :D

G

Gea

Gost
Pade mi na pamet Borina pesma ....

"Napravi muško od plastelina ....

Bice to zvekan, k'o pamuk mekan
da sluša komande, dresiraj štene
ti okom, on ce iz cuga skokom ..."

Bljak bre !

Landa

Poznata ličnost
Član
Neverovatno je koliko se ljudi fokusiraju na osobe slične sebi.
Ne bih rekla. Niko mi nije ravan,:roflmao:
Mislim da nema tu puno filozofije.Splet okolnosti vas spoje. Nikada ne znas kako ce i kada ko od vas dvoje reagovati na odredjene zivotne situacije.
Tako , da je tolerancija , razumjevanje, umanjiti licni ponos- puno vaznija nego li kakav je ko u biti.
I dozvoliti mu da kuva , cisti ,kada voli to da radi.:rolleyes::hilarious:

G

Gea

Gost
Jao ja ne volim da čisti i da radi moje poslove, jer ja u tome uživam .... Može ponekad, kad ja baš ne mogu ...
A tek da mi kuva, nikako, kuhinja je moje carstvo bre !

I ima ona stara izreka : daj mužu u se (najesti se) i podase ( seks ) i biće srećan.

Uz sve to budi i neko na koga će biti ponosan ... i neizostavno, savet moje bake:

"Nikada nemoj biti zarozana i nedoterana pred mužem. "

I stalno ga zavodi, flertuj i u tome uživaj i ti.
Muškarci su u tome kao deca, stalno traže igru ... Ili odoše kod neke druge :p

Ma idi bre, jbte, to je težak umni i fizički rad ! :genije::laugh:

Vrh Dno