• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Gde ćete provesti godišnji odmor?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.418
Horoskop
Ribe
Šta fali lišću, lepo miriše! ❤️

JokanovicIvana

Novajlija
Učlanjen(a)
14.12.2021.
Broj reagovanja
0
Horoskop
Vodolija
Drugar mi je uplatio aranžman za Istanbul za Novu godinu ali je nažalost sprečen da putuje. Po ugovornoj obavezi propada mu većina uplaćenog aranžmana.

Aranžman je plaćen 139€ po osobi (2 osobe) a on je spreman da ga proda u pola cene (70€ po osobi)

Ovo je link aranžmana: https://lidertravel.rs/istanbul-nova-godina/

Ukoliko je neko zainteresovan neka se javi ovde pa ću Vas spojiti.

Izvinjavam se ukoliko ovo nije u skladu sa pravilnikom foruma, ali verujem da će nekome značiti. :)

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.418
Horoskop
Ribe
Mislim da nema putivanja u inostranstvo ako nisi vakcinisan tako da jeste samo za vakcinisane.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.947
Horoskop
Strelac
S vakcinom ili bez nje, al ko je lud da se trucka autobusom do Istanbula, da bi se tamo napio? A onda i da se trucka nazad? Više vremena u busu nego u Istanbulu? 🤪

Ostarila sam. 🙁

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.910
Horoskop
Lav
Vrh Dno