Gaseri

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
877
Horoskop
Ovan
baka prase :D

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
13.888
Horoskop
Ribe
Svako pominjaje nebitnih likova je reklama istim tim nebitnim likovima. Zato i nisam želela da bude napisano ime te nebitne osobe.
Od sada, kada neko ukuca na netu ime nebitnog ☝ pojaviće se i ovaj forum u pretraživaču. Rame uz rame sa Informerom, Kurirom i drugim splačinama. Time smo definisali sebe kao splačinu. Svaka nam čast!
Reći ćete, pa nema veze, i nama je to reklama, više pregleda, više korisnika, veći rejting.. Pa jeste, isto su tako rekli i oni iz Informera i Telegrafa i gle gde su sada.
Ne treba se valjati po blatu.
Da sam ja urednik foruma, ja bi obrisala poruku iznad . ☝☝☝

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
877
Horoskop
Ovan
a ja zato i nisam hteo pisat njegovo umjetničko :D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.651
Horoskop
Ovan
Svako pominjaje nebitnih likova je reklama istim tim nebitnim likovima. Zato i nisam želela da bude napisano ime te nebitne osobe.
Od sada, kada neko ukuca na netu ime nebitnog ☝ pojaviće se i ovaj forum u pretraživaču. Rame uz rame sa Informerom, Kurirom i drugim splačinama. Time smo definisali sebe kao splačinu. Svaka nam čast!
Reći ćete, pa nema veze, i nama je to reklama, više pregleda, više korisnika, veći rejting.. Pa jeste, isto su tako rekli i oni iz Informera i Telegrafa i gle gde su sada.
Ne treba se valjati po blatu.
Da sam ja urednik foruma, ja bi obrisala poruku iznad . ☝☝☝
Nakon prespavane noći, ne čini li ti se da si preterala?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
13.888
Horoskop
Ribe
Što bre? To mi je životna filozofija, ignorisanje kretena. Kada bi svi ignorisali starlete, političare, ološ, barabe...oni ne bi imali besplatnu reklamu i zauvek bi ostali u svom budžaku gde im je i mesto.
Svi oni postoje samo dok ih pominjemo u bilo kom kontekstu.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.651
Horoskop
Ovan
Poistovetila si ovaj forum i Kurir, Informer i ostale splačine, kako kažeš. Pa si i nas nazvala splačinom. I bez obzira u kom rodu pisala, u množini ili jednini, stilom, jasno je da si one koji vode forum, u ovom slučaju, nazvala svinjama. I ne samo uredništvo, već i ostale članove koji imaju sličan stav. Ti imaš pravo na takvo mišljenje, ali ipak te molim da povedeš računa kojim nas epitetima častiš.
Zaista mi je žao ako naš stav o otvorenosti foruma prema svim temama tumačiš kao našu težnju za više korisnika, veći rejting, a da pritom u potpunosti "zaboravljaš" činjenicu da se u najvećoj većini slučajeva ovakve i slične pojave kojima se pridaje pažnja u tabloidnim medijima, na ovom mestu pisalo u isključivo negativnom kontekstu. Cenim da se u takvim slučajevima ne radi o besplatnoj reklami za te ljude, događaje ili pojave, već da time ukazujemo na nešto što je loše.

Taco, izuzetno cenim tvoju osobinu da svoje mišljenje iznosiš slobodno i bez ustručavanja, ti si pravo blago ovog foruma. Ali mislim da bi u određenim situacijama, ipak trebala da budeš malo taktičnija. Ako ni zbog čega drugog, a ono da ne povrediš nekoga koga ne želiš.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
13.888
Horoskop
Ribe
Žao mi je ako si ovo tako doživeo. Jednostavno mislim da bar mi, a tako nas je malo ovde, možemo da držimo do sebe i da ne upadamo u zamku okruženja.
Ne mislim da si ni ti, ni bilo ko drugi ovde svinja i nisam to ni rekla.
Zaista mi je žao što tako tumačiš moje upozorenje. 😢

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
877
Horoskop
Ovan
Tacki pa ono izbacuje tagovano u pretragu mada ne znam koliko omladina kad pretražuje nešto i zalazi po forumima možda samo nagadjam da ne...

Vrh Dno