Gaseri

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Član od
08.11.2019
Reakcije
653
Horoskop
Ovan
Da malo prodiskutujemo o ovoj pojavi :zbunjen: kako,zašto,zbog i čega omladina se gasira i oko sebe sve nervira? bilo je gasiranja i ranije ali sada ovo je kritično
gasiraju se i malo stariji znači užas :zbunjen:

pišite.........

Taca

ona, stara
Starosedelac
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.403
Horoskop
Ribe
Čega se rade!? I šta je definicija tog gasiranja? 😳

Insajder

grrrrr
Starosedelac
Član od
05.04.2013
Reakcije
1.989
Horoskop
Ovan
Sovče, ajd istina, pojasni malo šta je to gasiranje !?

kad nekom prdneš pod nos ?? :shifty:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.198
Horoskop
Ovan
Prvi put cujem za taj izraz. No, na netu se moze naci objasnjenje da su oni neodizelasi. Majko mila! :D

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Član od
07.08.2011
Reakcije
3.395
Horoskop
Devica
Zato što su naučeni na to. Od roditelja sa pričama iz 90tih, do televizijskog i filmskog programa. Naša najpopularnija trenutno serija je Južni vetar, i baš je to u pitanju, brda love droge i ostalih sr***a. Plus muzika, plus sama moda koja se vratila iz devedesetih.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Član od
26.11.2016
Reakcije
2.163
Horoskop
Strelac
Kompletan život nam liči na 90-e.... jedino što ima hrane po prodavnicama. Opet imamo izdajnike i patriote, opet "pobeđujemo" neprijatelja, opet ćemo imati ekonomsku krizu, a bofl muzike se nismo nikad ni odricali...
Sasvim je prirodno onda što imamo "neodizelaše".:(

Taca

ona, stara
Starosedelac
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.403
Horoskop
Ribe
Znači da nije do vremena nego do nas 😊

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Član od
08.11.2019
Reakcije
653
Horoskop
Ovan
sad kako da vam izodgovaram :laugh:

Sovče, ajd istina, pojasni malo šta je to gasiranje !?

kad nekom prdneš pod nos ?? :shifty:
pa ono mož da se uzme i to u obzir :laugh:

Čega se rade!? I šta je definicija tog gasiranja? 😳
koliko je moglo temeljno objašnjeno :D

ja još uvek ne znam šta su gaseri
Ja sam mislila da su to omladinci "pod gasom" ili ti mladi alkoholičari.
mene samo buni devedesetih bili su dizelaši e sad jel su se oni ložili na kola idu na dizel ili na robnu marku dizel ili na obe stvari :laugh:

Kompletan život nam liči na 90-e.... jedino što ima hrane po prodavnicama. Opet imamo izdajnike i patriote, opet "pobeđujemo" neprijatelja, opet ćemo imati ekonomsku krizu, a bofl muzike se nismo nikad ni odricali...
Sasvim je prirodno onda što imamo "neodizelaše".:(
sada dzaba ima hrane kad čovek nema sa čim da kupi tu svu silnu hranu danas imamo mnogo više ljude koji se hrane po kontejnerima nego li devedesetih ( ono ispada da devedesetih se nije bacala hrana mada sumnjam ) a danas nisu ni obrnute devedesete već je četeresdruga

Insajder

grrrrr
Starosedelac
Član od
05.04.2013
Reakcije
1.989
Horoskop
Ovan
pa da, nekad su bili dizelaši što su nosili pet broja šire farmerice i upasivali gornji deo trenerke
što se oblačile na golu kožu plus kao neka zlatna kajla

Kristijan kaže da je on začetnik tog dizelaškog ciklusa :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Član od
03.05.2010
Reakcije
4.593
Horoskop
Lav
Nikad cula za izraz gaseri. To se u nase vreme zvalo dizelasi. Mada, lelemudi kako god okrenes.

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Član od
08.11.2019
Reakcije
653
Horoskop
Ovan
eee Anči ima švašta danas dčuješ :D

kako postoje gaseri tako postoje i fušeri koji se gasiraju ali kopijama poznatih marki :zbunjen:

elem ovaj video ste možda i pogledali možda i niste

lik na 05:19 sve na sebi što ima košta ni manje ni više već 24.000 $ :zbunjen: isprva sam mislio da je slagao da je fejk medjutim bacio sam pogled na naočare ispitao verodostojnost koje stvarno koštaju 900$ tj ja sam našao da su 850$ :zbunjen: ostalo nisam više ništa ni ispitivao ni proveravao-postoje bogataši koji troše enormno na firmirane i skupe stvari ali koji se koliko toliko iole pristojnije obuku dok ovaj lik nabacao sve na sebe a izgleda ko klošaš najveći :zbunjen:

Vrh Dno