Game of Thrones

Gagisha

Novajlija
Član
Da li su tvorci "Igre prestola", opet "pogrešili"? Gledaoci im ovo neće oprostiti

Poslednja epizoda serije "Igra prestola" premijerno je prikazana sinoć u SAD, a ošrom oku tviteraša nije promakla plastična flašica pored noge Semvela Tarlija.
Korisnici ove društvene mreže opet su razvili celu teoriju da li je ili nije namerno ostavljena u kadru.
"Dobar posao Semvele, čudi me da nije u kadru ostala flaša Koka-kole", napisao je jedan tviteraš.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Cudan kraj. Dva pozitivna lika na kraju ispadose... Sve u svemu, mogli su osmu sezonu da urade u dve epizode. Steta.

Gagisha

Novajlija
Član
Poslednja epizoda na IMDB ocenjena ispod 5. Mislim da je sada trenutno 4.7.
Eto kako misle fanovi serije i knjige što se tiče poslednje sezone. Pogotovo poslednje epizode.

Gagisha

Novajlija
Član
RR martin nije još ni završio knjigu.
Ovi sa ekranizacijom su požurili i odradili na svoj način.

Citiram pisca RR Marina
- Kako će se završiti, čujem ljude da pitaju. Hoće li biti isti kraj kao u seriji? Različit?

Pa... da. I ne. I da. I ne. I da. I ne. I da.

- Radim na veoma drugačijem medijumu nekog Dejvid i Den, ne zaboravite na to. Oni su imali osam sati za finalnu sezonu. Očekujem da će dve moje poslednje knjige imati 3.000 strana rukopisa zajedno kada abudu gotove. A ako više strana i poglavlja bude potrebno, dodaću ih. I naravno, postojaće efekat leptira.

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Lepše je on umeo da šokira, nego ovi sada koji su radili. I kada ubije nekog lika, nekako ima smisla, shvatiš bre zašto ga je ubio.

Vrh Dno