Gadosti sa TV ekrana

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.454
Horoskop
Lav

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
a pa šmrkas šta god da kaže to je gadost...roker koji je prešao u turbofolk zbog kinte osoba koja krade tudju muziku za pesme,drozom odvalio mozak,ljigavac koji je ušao u sns iz samo njemu poznatog razloga...jednom rečju kretenoid...meni nisu jasni ljudi koji jurišaju na njegove nastupe...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
Zovu Acu narkomana u emisiju i kao, nemojte....verovatno su očekivali nešto epsko da saopšti. Uostalom, ko to gleda uopšte osim tviteraša?'🙄😂

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Narkoman je i pozvan da kaze to sto je rekao. A mnogi gledaju tu emisiju, vecinska, napredna Srbija

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.454
Horoskop
Lav
Ovo je samo jedna od "svežih" gadosti sa TV ekrana. Tema bi mogla da se proširi i na štampane medije koje uglavnom čitamo online-na portalima tih novinskih kuća.

Lukas je vređao a Šapić i onaj drugi čije ime ne znam, sagli su glave. Taj detalj mi je i gadan i jadan.

Od državnih funkcionera čini mi se da se danas oglasio samo Zaštitnik građana..

Sinoć su kritike uputili pojedini opozicioni lideri, na Tviteru..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Čudi me da su sagli glave. Treba da su ponosni na sebe.

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
a pa za šmrkasa se izpostavlja zašto je ušao u nazadnjake izmedju ostalog i zbog tog zelenaša....

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
527
Horoskop
Vodolija
Njega su poslali u emisliju da malo pljucka po nekome, sada je to Žaklina. Možda u zamenu da se obustave izvršitelji ili za neki drugi račun.
Od jednog Lukasa nije se moglo bolje očekivati. Misam obožavaoc ni ostale dvojice, ali ne reči ni reč? Tako spuštenih glava bi trebalo da idu i ulicom, ma da žive...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Šapić vidim izjavio da nije reagovao, jer nije nikome advokat. Zamislite! A čovek se bavi politikom, javnim poslom. Pa on treba celom društvu i svakom pojedincu da bude advokat. Meni daleko više iritira to ćutanje ove dvojice. Posebno ove gnjide, za ovog drugog nisam ni čuo, ne znam ni koje. Ali znam šta je.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.368
Horoskop
Strelac
Njega su poslali u emisliju da malo pljucka po nekome, sada je to Žaklina. Možda u zamenu da se obustave izvršitelji ili za neki drugi račun.
Od jednog Lukasa nije se moglo bolje očekivati. Misam obožavaoc ni ostale dvojice, ali ne reči ni reč? Tako spuštenih glava bi trebalo da idu i ulicom, ma da žive...
Da, ja sam ubeđena da su ga "izbunarili" i "napujdali" na Žaklinu u ovom trenutku samo da bi skrenuli paznju javnosti sa nenormalno velikog i netransparentnog deficita u budžetu...

Vrh Dno