Fudbal - svetsko prvenstvo 2018

Beba

Poznata ličnost
Član
"FIFA POKRENULA POSTUPAK PROTIV DŽAKE I ŠAĆIRIJA: Svetska fudbalska federacija konačno reagovala na zabranjene provokacije!"

Ma da...kako kažu "šije mi ga Đura" sve se bojim da će od ovoga biti nešto!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
I ovo je uspeh. Biti na SP (32 najbolje repke) je veliki uspeh za nas. Zao mi je fudbalera, ali dobro

Sviđa im se: Beba

DeBron

Novajlija
Član
Prvi polufinalisti - Francuska! U kako je golman Urugvaja pogresio... Katastrofa reakcija. Evo, autogol Brazilaca takodje.

Beba

Poznata ličnost
Član
Gledala utakmicu. Dobro su igrali. Išla sam danas da im čestitam uredniče, znaš kako...prošetala bentom i...:D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Gledao sam Novaka naravno. Samo drugo poluvreme finala.
Nisam navijao za Hrvatsku. Nisam navijao ni protiv nje. Bilo mi je potpuno svejedno. Ne mogu da navijam za drzavu koja je sistematski ubijala nase pretke. Ne, dok ne kazu i pokazu da sa gnusanjem se distanciraju od zlocina koje je pocinila ustaska NDH.
Moram da priznam da sam na kratko imao cudan isecaj, jer sam se u necemu slagao sa SNS botovima. Ali, za razliku od njih, moj stav po tom pitanju je proizvod moga misljenja.
Nakon ispadanja nase reprezentacije, navijao sam za Brazil.

Poslednja izmena:

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Meni je drago što je Belgijanac proglašen za najboljeg golmana. Sjajan dečko, samouveren, teško greši. A i cela reprezentacija im je takva. Navijala sam za njih do ispadanja.

Njavica

Dreamer.
Član
Ja sam vala navijala za jedan divni Island. :D (moze se reci za jednog pogotovu haha)
Napokon gotovo i imamo divni predah od gledanja utakmicaaa