Fudbal - svetsko prvenstvo 2018

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Danas pocinje SP u Rusiji.
Gledao sam otvaranje, svidelo mi se.
Od fudbalera Srbije ne očekujem prolazak u drugu fazu.

Taca

ona, stara
Član
I ja sam gvirkala pomalo. I kao i svaki Don Kihot i sanjar, očekujem da pobedimo sve i budemo prvi. :happy:

Beba

Poznata ličnost
Član
Narode moj nikada više nisam gledala fudbal nego sada. Čak mislim da je go koji je dao Kolarov istovetan skros sa golom koji je dao Ronaldo:)
Švajcarci, čekamo ih...pa šta, spremni pa kako Bog da!

Taca

ona, stara
Član
Gledam i ja. I navijam za borbenost i požrtvovanost svakog tima. Držim palčeve autsajderima i radujem se kada pokažu zube uobraženim favoritima.
A najveći utisak, za sada, na mene je ostavio onaj belgijski golman. Siguran, uvek na pravom mestu, deluje kao da nikada nije primio go.

Nicky

oćem, nećem
Urednik
a nas sarani švitcerlandija. al zato mi za 5 dana saranjujemo brazil i idemo na nemce.. jel može? može :mooning: :bookworm: :zbunjen:

Taca

ona, stara
Član
Kaže komentator: "...i lopta je kod Šššš...vajcaraca!" :/
Inače, posle prvog razočarenja, mislim da su momci bili sjajni, loša sreća samo...Jedino što im fali je da malo više veruju u sebe! I da ne slušaju ove pljuvače i podguze što već peru ruke od njih. Bili su najbolji što su mogli i proći ćemo dalje.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Momci su se borili, ali nisu uspeli. Nisam ih gledao kroz kvalifikacije za SP, ali ono sto primećujem na ovom mundijalu jeste da se zaista bore i da su postali tim. Lepo je to videti.

Vrh Dno