Fudbal - Liga Sampiona

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Danas je održan žreb za Evroligu za sezonu 2012/2013. Partizan i nije baš imao sreće u žrebu.

Grupa A: Panatinaikos, Real Madrid, Himki, Fenerbahče, Olimpija, kvalifikant.
Grupa B: Makabi, Montepaski Sijena, Alba, Unikaha, Prokom, Šalon.
Grupa C: Olimpijakos, Kaha Laboral, Efes, Žalgiris, Armani, Cedevita.
Grupa D: Barselona, CSKA Moskva, Partizan, Lijetuvos Ritas, Brose, Bešiktaš.

laganini

Suspendovan nalog
..
Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom dvoboju polufinala na Vicente Calderonu izgubili od gradskog suparnika Atletica 1-2, ali su uspjeli obraniti pobjedu 3-0 iz prve utakmice.

Golove za Atletico zabili su Saul Niguez (12) i Antoine Griezmann (16-11m), dok je pogodak za goste zabio Isco (42).

Realu je ovo bilo 28. polufinale Kupa/Lige prvaka, pri čemu sedmo u nizu, a 15. put se plasirao u finale.

"Kraljevski klub" će u finalu igrati protiv Juventusa koji je s dvije pobjede (2-0, 2-1) izbacio Monaco. Finale je na rasporedu 3. lipnja u Cardiffu..i sudar hrvata mandžukića s modrićem i kovačićem..

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Jos jedno od onih finala koje necu gledati. Spanci protiv Italijana...

laganini

Suspendovan nalog
..krenula je i nova sezona ko što kažu prvi mačići se u vodu bacaju rijeka i partizan se mučili gleda sam paralelno..

T

Tokunaga

Gost
Antipropaganda fudbala.
Jedino što je zaista sam početak sezone, biće bolje za mesečak dana. :)

laganini

Suspendovan nalog
..navodno se partizan provuka rijeka je izdominiral au drugoj utakmici velšane nakon dva nula u rijeci u walesu pet jedan..prvak bih tijesno izgubio od maribora nakon poraz adoma od dva jedan u gostima igrali jedan jedan...u el prošli svi hrvatski predstavnici osijek hajduk a dinamo tek kreće..

laganini

Suspendovan nalog
Rezultati prvih utakmica 3. pretkola nogometne Lige prvaka:
Qarabag (Aze) - Šerif (Mol) 0-0

Slavia (Češ) - BATE Borisov (Bje) 1-0

FCSB (Rum) - Viktoria Plzen (Češ) 2-2

AEK (Grč) - CSKA Moskva (Rus) 0-2

Vardar (Mak) - FC Kopenhagen (Dan) 1-0

Partizan (Srb) - Olympiakos (Grč) 1-3

U srijedu:

Astana (Kaz) - Legia (Polj)

Dinamo Kijev (Ukr) - Young Boys (Švi)

Salzburg (Aut) - RIJEKA (HRV)

Hapoel Beer Sheva (Izr) - Ludogorec (Bug)

Viitorul (Rum) - APOEL (Cip)

Maribor (Slo) - FH (Isl)

Celtic (Ško) - Rosenborg (Nor)

Nice (Fra) - Ajax (Niz)

Club Brugge (Bel) - Istanbul Basaksehir (Tur)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Rijeka izgubila samo 1-0? Aktivan rezultat. Sinoc sam gledao Partizana... Sudija je bio katastrofalan, jedan deo "navijaca" takodje, a Partizan solidan u svemu osim u odbrani.

laganini

Suspendovan nalog
Rijeka izgubila samo 1-0? Aktivan rezultat. Sinoc sam gledao Partizana... Sudija je bio katastrofalan, jedan deo "navijaca" takodje, a Partizan solidan u svemu osim u odbrani.
...rijeka nije izgubila vec igrala 1:1 s red bullom...dominantna u prvom poluvremenu kad je vodila...sve u svemu aktivan rezultat..

Vrh Dno