Fraze koje vas nerviraju

maki

Nindža
Član
da li zato što znaju s kim imaju posla ili zato što nema potrebe, ko zna....
Prvo,to ne bi ni rekli da su svesni sa kim ONI imaju posla, barem kad sam ja u pitanju.
Drugo, ONI smatraju za shodno da izjave kako je neko (ti,ja ili bilo ko drugi) toliko glup i plitak da nije SHVATIO ko su dotične spodobe, jer takvima i da crtaš i bodeš im oči nekim stvarima ne bi mogli da ih povežu...ma ne bi mogli povezati ni dva kraja kanapa u čvor....
Treće, najbolje je kad znaš i ti, a i osobe iz tvog okruženja...dobitna kombinacija:thumbsup:

Taca

ona, stara
Član
Maki, kada ti neko kaže "Ne znaš ti sa kim imaš posla" to nije fraza, to je pretnja. A na pretnju može da se odgovori samo na dva načina: satarom po sred čela ili da se povučeš.

maki

Nindža
Član
Zavisi u kom kontekstu se upotrebi, kao i način i svrha. Ponekad jeste pretnja, a ponekad je fraza kojom neke osobe žele staviti do znanja da vešto muljare, prikrivaju svoje pravo ja, da su sposobni da prevedu žedne preko vode. Mislim, to oni za sebe misle:laugh:

maki

Nindža
Član
Ma dragi moji....ipak je ovo 21. vek....do duše, gde živimo ne bi se moglo reći, ali ipaaaaak....
Budimo malo suptilniji pri izboru...
Ja sam za motorku...nakotilo se togaaa...valja postići:roflmao:

T

Tokunaga

Gost
"Znači ..."
"Ovaj, kako se zove ..."
"Moje mišljenje je ..." (pa čije bi bilo, pobogu?)
"Nemoj me shvatiti pogrešno, ..." (ne krivi mene za svoju nepismenost, kako kažeš - tako ću te i shvatiti)
...
Ima ih sigurno još, setići se.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Trend je reći: "tako punim baterije ili idem da napunim baterije", dakle te baterije mi bodu živac. Slični osećaj mi izaziva i rečenica: Imam tremu, ali pozitivnu. To mi zvuči ko kad bi rekao, imam g****, ali ne smrdi.

Beba

Poznata ličnost
Član
"Terati mak na konac"...ne znam da li će Gđa Blejz imati primedbe i preimenovani u nešto drugo:p,
"Kao da je pala/o s kruške" ovo često dobijam od sina kada mu se ne svidja ono o čemu pričam.:genije:

Vrh Dno