Fraze koje vas nerviraju

Beba

Poznata ličnost
Član
Ima ih raznih pa hajde da se prisetimo nekih.
Ima ih primerenih, neprikladnih ili onih koji nas jednostavno nerviraju, ne svidjaju nam se.
Evo počeću sa jednom frazom koja me strašno nervira, za koju mislim da je više provokacija, zabadanje nosa gde ne bi trebalo a to je:

"Ima se, može se!"

Beba

Poznata ličnost
Član
Ugrizla sam se za jezik...eto nikad se ne zna ko šta treba da kaže:D

Taca

ona, stara
Član
ranije me je nerviralo, čak sam hteo da promeni na "Nikola" ali s vremenom mi je postalo svejedno.
A mene nervira što pokušavaš da se utopiš u sredinu! Imaš super ime, jedinstveno, lepo, šarmantno...ali, ne! On bi da se zove "Nikola" kao svaki drugi mamlaz u Srbiji. Anblivbl brate! Evo ja na primer, nikada ne bih svoje ime menjala u, recimo, Mimi Oro, Tijana Ajfon, Sandra Afrika i ostale Stanije. :D

Taca

ona, stara
Član
Ok...u pravu si, izvinjavam se :notworthy:...editovaću: ...iako je ime Nikola cenjeno i poštovano ui srpskom narodu, samim tim i često, da ne kažem, prečesto, varijacije na temu su uvek dobrodošle. Imaš lepo ime, lepše od "samo Nikola". :) Kraj edita. :)

šufnudla

neprilagođena
Član
U poslednje vreme me jako iritiraju dva izraza (iliti dve fraze):
1.... (kad s nešto uradi) "na najbolji mogući način" (vrlo često na medijima)
2. ... (kad se o nekoj temi, nečemu) "promišlja" (vrlo često u naučnom diskursu)

T

Time

Gost
Nervira me fraza koju sam pokupio iz Državnog posla, pa naučio dete da mi tako odgovara.

Uzmi da učiš - A u stvari neću... :D

maki

Nindža
Član
,,Strpljen-spašen.,,
Prođe me život dok strpljivo čekam da bude bolje...da bude lepše....da bude lakše...da konačno pametni progovore....:banghead:

Vrh Dno