• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Forumski dnevnik

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Dragi dnevniče,

Ovo je 126978 upis u ovoj svesci, a prvi u novoj 2022.godini.

Stojimo u mestu..čekamo da naučnici kroz par meseci objave da je kraj onoj strašnoj bolesti- spominjala sam je ranije.

To što stojimo, ne znači da baš ništa ne radimo. Juče su pojedini mornari na čelu sa kapetanom brisali palubu i sređivali gornje i donje potpalublje.

Žene, politički korektno- mornarke pravile su torte i slaniše. Ne, nismo pravili rusku salatu :(

Napravila sam brdo francuske salate, liči na rusku, ali...nijanse su u pitanju.

Kako se ne bi gojili, napravila je mornarka T voćnu tortu, a ja čokoladnu. Dovoljne su dve torte iako nas je relativno dosta na ovom brodu.

Jelo se, pilo, pevalo...Sa pesmom "Tamo daleko" u folk i rock obradi počeli smo i završili slavlje.

Količine cigareta su na kraju. Iz tog razloga a ne zato što smo bili pijani ili samo pripiti, otišli smo na spavanje već u pola 2.

Negde u daljini video se vatromet. Poželeli smo po tri želje- zašto bi morala da se želi samo jedna želja.

Eto, tako prolazi i ovaj prvi dan godine sa 3 dvojke.

Pronašla sam ovo u mojoj play listi...uživajte Kapetane, mornari i mornarke, pa ću se opet javiti...kada..ne znam..ali obećavam :)

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Dragi dnevniče,

Dan 10155226 na brodu. Vraćamo se kući, na mesec dana. Čujemo na radiju da je ona tajanstvena bolest pri kraju, da će biti edemska, ali nije to razlog našeg povratka u onu zemlju ludu, u onu zemlju čuda.

Idemo da glasamo, na radiju slušamo vesti..Glasaću protiv onoga koji liči na margarin i u sve se meša.

Ne znam kako će glasati drugi, ne smem da ih pitam.

Čujemo i da je rat na pomolu, preko satelitskog telefona čuli smo se sa našima kod kuće. Kažu da kupuju gomile šećera, brašna, soli, palminog i običnog ulja, i konzerve sardina i kafu moji kupuju jer piju po tri dnevno.

Javljam se kasnije. Želim da verujem da ćemo ponovo na putovanje, i savetovaću Kapetanu da tada što manje slušamo vesti.

PS. Pitam se da li ću moći da ponesem mačku na sledeće putovanje. Mnogo mi nedostaje.
Brinem za nju.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Mirno ti more želim! ja sam nabavio preko mog kuma Živoljuba, džak čia semenki, dve gajbe avokada, deset flaša soka od aronije i kantu cipiripija! Šta ga znam, nek se nađe, vidiš kakva su vremena, možda udari nuklearna zima pa šta ćemo?!

Vrh Dno