Forumski dnevnik

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Koji PP aparat držiš kod rerne? :D

Dara

baba
Član
Dragi dnevniče, posle gotovo pet godina razgovora na forumu uspeli smo da ubedimo Stemisa da nije indijanac. Međutim, stanje se pogoršalo, on je sad stra`ota.

Džudi72

Neobaveštena
Član
Siv dan. Pada kiša. Sinoć je bila bura, i mornari su se sakrili u svoje kabine. Tražim kapetana od Bele Lađu, nadam se da je dobro, da nije dobio morsku bolest.
Plovidba i dalje traje...putuje se i kada je ovako loše vreme.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dragi dnevniče, forumaši si divni. Svaka učiteljica bi mi pozavidela na tišini u učionici. :D
Na poslu sam, ali su mi misli okrenute na drugu stranu. Ne, nisam poželeo da se sa komšinicom zaglavim u liftu. :(
Imam toliko posla, ali jednostavo nemam volje da radim. Vreme je sunčano, dan je lep, sunčan, ali meni nije. Razmišljam o ovoj baksuznoj 2013. godini. Hoće li se sve okončati do Nove godine?
Moram ostati pizitivan, razmišljam o tome na koji način Guzenbauer deli savete. Da li ih deli odozgore ili odozdole. Ili, grešam li sam, otpozadi? Ma svejedno, samo nek su korisni po narod, pa makar naši političari trpeli. ;)

Dragana - vava

Poznata ličnost
Član
Dragi dnevniče, forumaši si divni. Svaka učiteljica bi mi pozavidela na tišini u učionici. :D
Na poslu sam, ali su mi misli okrenute na drugu stranu. Ne, nisam poželeo da se sa komšinicom zaglavim u liftu. :(
Imam toliko posla, ali jednostavo nemam volje da radim. Vreme je sunčano, dan je lep, sunčan, ali meni nije. Razmišljam o ovoj baksuznoj 2013. godini. Hoće li se sve okončati do Nove godine?
Moram ostati pizitivan, razmišljam o tome na koji način Guzenbauer deli savete. Da li ih deli odozgore ili odozdole. Ili, grešam li sam, otpozadi? Ma svejedno, samo nek su korisni po narod, pa makar naši političari trpeli. ;)
A ja mislila da sam jedina koja čeka da ova idijotska godina prođe. Nekad mi 13 beše sretan broj :zbunjen: Verovatno je za sve krivo ono 20 ispred :(

Icy

White Wolfess
Član
Dan 198745623/587964 zvezdanog dnevnika. Kapetan primećen da često boravi u holografskoj dvorani. Posada marljivo obavlja svoje zadatke hvatajući krivine u urednim razmacima. Još samo 77 svetlosnih godina do odredišta koje je još uvek nepoznato. Vulkanci su završili svoju posetu i u miru napustili brod ostavljajući samo semenje mudrosti u sećanje na njih. Romulanci su bili malko netrpeljivi, no odoše i oni. Zvezdana svemirska noć ušuškala se u fotonska jedra, motori rade nečujnim režimom. Svoje dužnosti bezbrižno prepuštam autopilotu u 4:13 po zemaljskom vremenu.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dan 198745623/587964 zvezdanog dnevnika. Kapetan primećen da često boravi u holografskoj dvorani. Posada marljivo obavlja svoje zadatke hvatajući krivine u urednim razmacima. Još samo 77 svetlosnih godina do odredišta koje je još uvek nepoznato. Vulkanci su završili svoju posetu i u miru napustili brod ostavljajući samo semenje mudrosti u sećanje na njih. Romulanci su bili malko netrpeljivi, no odoše i oni. Zvezdana svemirska noć ušuškala se u fotonska jedra, motori rade nečujnim režimom. Svoje dužnosti bezbrižno prepuštam autopilotu u 4:13 po zemaljskom vremenu.
:wideyed: kakav oficir! kakav dnevnik! :thumbsup:
Kakav kapetan! :poop: :D

Icy

White Wolfess
Član
Dan 198763546214783 zvezdanog dnevnika.
Posada uživa u dugo zasluženom odmoru. U celoj galaksiji se oseća praznički duh Galaktičkog Rađanja. Svi svemirski tržni centri rade punom parom. U obilasku smo trećeg Saturnovog prstena jer kažu da je tu najbolji svemirski hot-dog, a nešto dalje na Marsu služe odličnu Lava kafu. Mirno plovimo. U 8. kvadrantu je najavljeno ispaljivanje vulkanskog kamenja i mini proslava nakon toga. Možda skoknemo.. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dan 198763546214784 zvezdanog dnevnika.
Kapetan lađe ima neka privatna sra***a. Poseda uživa na brodu u njegovom odsustvu, pedale se okreću bez preteranog naprezanja tako da forum leti vorp brzinom.

Reagovanja: Icy

Icy

White Wolfess
Član
Dan 20000087654712347 forumskog dnevnika.

Upali smo u vrtlog vremenske rupe. Većina posade spava dubokim i čvrstim snom. Još samo nekoliko svetlosnih godina nas deli od četvrtog kvadranta. Punom snagom idemo napred.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dan 20000087654712348 forumskog dnevnika.
Kapetan bele lađe se istovremeno selio na novi brod i ujedno slavio (a i narednih dana će) krsnu slavu.
Druk ležaj se povremeno čuje pri pritisku na kvačilo. Kapetan broda je dobio obaveštenje da mora da promeni vozačku dozvolu.
U Sunčevom sistemu su primećena padanja s Marsa. Gorivo je poskupelo, Forumprise mora da pređe na čvrto gorivo.

ushljokana ribizla

Zvezdica
Član
Dan xyz,
Dragi dnevnichne, danas mi je nestalo ulja. Bojim se da cu morati opet u prodavnicu danas, iako sam vec isla. Ko nema u glavi ima u nogama. :cautious:
Takodje ukochenost u predelu ledja, ometa skladno funkcionisanje.
I sta koji k... ova Nives neka tamo, predstavlja neki shlbl nakit, kad ima ljudi koji prave lepsi od ovog sto vidim. :cautious::cautious::cautious:

Icy

White Wolfess
Član
Dan 20000087654712357

Nakon posete sazvežđu Malog Samuraja, uputili smo se ka galaksiji izranjajućeg Meseca. Očekuje nas duga plovidba galaktičkim prostranstvima. Posada je ovih dana češće u SPA prostorijama. Izraženija je poseta manikiru i pedikiru, a frizerka je prebukirana. Razmišljamo da nekog od kadeta obučimo za njenog pomoćnika. Iduće nedelje nas očekuje pranje spoljnih štitova i organizovan je konkurs za dobrovoljce.

Vrh