Forumski dnevnik

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Igramo se nekog ko bajagi filma, gde mi teramo neki brod. Ja, kao kurčeviti kapetan lađe, pišem prvi u forumskom dnevniku, ali je za razliku od brodskom dozvoljeno i mornarima da pišu. Pa izvolite. :)
E pa da počnem:

Forumski dnevnik br. 3123165461321258
Forum leti worp brzinom. Svi oficiri su prisutni. U Donjem Pičkovcu pao grad veličine desnog jajeta.
U toku je napad naše flote na neprijatelje. Vrljamo na njih biber crepove.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Kapetan od belu lađu je zaspao negde u potpalublju. Dok talasi piče po palubi, on dzonja, al nema veze tu smo mi: svi Popaji ujediniti se! I molim vas budite ekonomični sa biberom! To nam je trenutno najubojitije sredstvo koje imamo! Kad se kapetan od belu lađu povrati među žive, nabaviće cimet.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Na forumu su svi osim mene Bez veze (jeeeee). Ja jedini imam vezu. Debelu. :rolleyes:
Spam na forumu ne jenjavama, na opšte zadovoljstvo svih urednika. :roflmao:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Danas je petak, pasulj se kuva kod ukućana češkanja foruma. Nadam se da gasovi kojih će svakako biti, neće izazvati teže posledice. U svakom slučaju, molimo goste foruma da ne pale upaljače dok su na ovom forumu.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Na forumu primećena najezda Vijetnamaca. Šta se oni navrzli kod nas? Jel ima neki poliglota da im kaže da smo mi jedna mala, mala, mala, grupa forumaša? :D

Džudi72

Neobaveštena
Član
I dok šef i šefica gledaju utakmicu, čuvam forum od navale vanzemaljaca, mislim da oni fale. Danas je petak. Dan koji vole i kapetan od Bele lađe i mornari Popaji, svi u kompletu.
Pitam se da li može biber da se stavi u spanać?
Mah, mah gosti...dobra vam noć mornari...Svratite u potpalublje kad se završi ovaj prenos, mislim utakmica.

Dragana - vava

Poznata ličnost
Član
I dok šef i šefica gledaju utakmicu, čuvam forum od navale vanzemaljaca, mislim da oni fale. Danas je petak. Dan koji vole i kapetan od Bele lađe i mornari Popaji, svi u kompletu.
Mah, mah gosti...dobra vam noć mornari...Svratite u potpalublje kad se završi ovaj prenos, mislim utakmica.
:o:roflmao::ljut: To se od tebe baš nisam nadala!?!?!?...

Džudi72

Neobaveštena
Član
Dragana, ali ja se stvarno pitam, ide li biber u spanać, nikada to nisam probala.

Subota. Sunčan jesenji dan. Mornari su dobili slobodan dan, sišli su sa lađe i otišli u grad. Kapetan od Bele lađe je nestao. Možda je otišao da kupi još spanaća, to se ne zna. Ili se odmara u hladu svoje kabine, to još nisam proveravala.
Popaj 1, 2, 3..nedostajete mi.
Voli vas vaša buckasta Oliva;):laugh:

Dragana - vava

Poznata ličnost
Član
:zbunjen::meh:...:ljut:

Dragana - vava

Poznata ličnost
Član
Slušajte vi muški :punch:
Da ste istovremeno na hiljadu strana kao vaše lepše polovine, pitala bih vas... posle se prepisujemo, komp se oladi, ali rerna je u velikom poslu :D Dolazi mi snajkica (zezam se tek su zaljubljeni ptići) :nailbiting:

Vrh Dno