• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Film koji želim da preporučim

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.800
Horoskop
Ovan
Sve komedije sa Edijem Marfijem. Volim njegov humor. Genijalac je. :oops:

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Broj reagovanja
74
Da dodam još jednu koju sam danas gledala- Arthur. Takođe je nova :oops:

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
ajde neka mi da neko preporuku za neki dobar krimic :D

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Amy je postavila bas finu temu Mini serije pa me to podseti na odlican film koji sam gledala pre par godina. U pitanju je The Duchess 200 8

Kostimirana drama o vojvotkinji Georgiani (Keira Knightley) koja pati u nesretnom braku, pa traži utehu u društvu drugog muškarca.
Sedamnaestogodišnja Georgiana lepa je, inteligentna i šarmantna aristokratkinja, oduševljena prosidbom starijeg vojvode od Devonshirea te se, po savetu svoje obitelji koja od tog braka puno očekuje, za njega i udaje.

Nažalost, vojvoda je suzdržan i tvrd čovek zainteresiraniji za svoje pse negoli za upoznavanje vlastite supruge, od koje želi samo sina. Georgiana utehu pronalazi u visokim društvenim krugovima u koje je ušla udajom, poglavito u društvu mladoga plemića Charlesa Greya…

Uloge: Keira Knightley, Ralph Fiennes, Charlotte Rampling, Dominic Cooper, Hayley Atwell, Simon McBurney

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
...evo ja krenula sa romaticnim serijama u stilu Dzejn Ostin...pa da nastavim sa filmovima....:D

Persuasion

11111111.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0844330/

Ljupka i inteligentna, ali uvek u senci i bez podrške najbližih, En Eliot je, oslanjajući se na sud jedine osobe kojoj je verovala, raskinula veridbu sa kapetanom Ventvortom.

Godine koje prolaze donose joj zrelost i samopouzdanje i novu mogućnost izbora. Mladi gospodin Eliot obasipa je pažnjom pred kojom se njene draži i vrline ispoljavaju u novom svetlu, čak i za one koji su je dobro znali. Ali En je svesna da ovoga puta odluku mora doneti sama.

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
Mansfield Park

44444.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0847182/

Fanny Price, koja je u desetoj godini napustila siromašan dom svojih roditelja kako bi živela s bogatim rođacima u Mansfield Parku u Northamptonu. Tamo je danonoćno podsećaju na njezinu inferiornost i zahvalnost koju im duguje što su joj omogućili udoban aristokratski život, a Fanny se bori s prilagodbom aristokratskim navikama i protokolima.

...mozda je bolja verzija iz 1999 godine... http://www.imdb.com/title/tt0178737/

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
........:)
Argo

http://www.imdb.com/title/tt1024648/

SINOPSIS
Dok iranska revolucija dostiže tačku ključanja, agent CIA osmišljava rizičan plan za oslobađanje šestoro Amerikanaca koji su se sklonili u kuću kanadskog ambasadora. Zasnovan na istinitim događajima, "Argo" prati opasnu tajnu operaciju koja se odvijala iza kulisa krize talaca u Iranu – o kojoj istina decenijama nije bila poznata javnosti.

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
ja sam crko od smeha, odličan film, gledao sam ga dva puta uzastopno u razmaku od nekoliko sati :D

MV5BMTQ1MTI3NzUyMF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjcyNDIzMg@@._V1._SX404_SY500_.jpg

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
....hvala na preporuci...pogledacu obavezno......

Insajder

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.181
Horoskop
Ovan
mnogo dobar film
grupa iluzionista pljačkaju banku na jednistven način, pa potera za njima...dinamično i uzbudljivo sa preokretom,
a doduše igra i moj omiljeni glumac Morgan Frimen :)

now_you_see_me_ver3_xlg.jpg

Vrh Dno