• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Facebook ili Twitter?

Koju društvenu mrežu preferirate?

• Facebook

Votes: 4 50,0%
  • Twitter

Votes: 1 12,5%
  • Nijednu

Votes: 2 25,0%
  • Neku treću

Votes: 1 12,5%
  • Obe

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    8

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Koristim obe, ali Facebook isključivo iz razloga što imam aplikaciju vezanu za ovaj forum, kao i fan stranicu. Da nije foruma, taj nalog bi odavno ugasio. Ne volim FB. Previše zadire u privatnost, jednostavno mi je odvratan.
E a Twitter zato volim. tek od nedavno ga koristim i baš mi se dopada. Mogu da čitam lepe i pametne stvari sa profila meni zanimljivih osoba, a takođe mogu i da i sam da napišem po koju reč. Ima i na njemu onih koji se trude da budu popularni, pa tako napišu šta su doručkovali, ali sva je sreće da gluposti moraju da ograniče na 140 znakova. :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Twitter može biti zanimljiv ako pratiš osobe koje oliš da čitaš,odnosno kažu nešto pametno. Inače, i na njemu ima onih koji napišu da su upravo završili veliku nuždu. U svakom slučaju dobar je što nema YT linkova i slika sa letovanja uže i šire familije. Meni je to grozono i ne bih objavljivao svoje slike i svoje porodice na YT ni da mi plaćaju.

Boki

Suspendovan nalog
Ja glasao, koristim fb, ali zbog nužde, a otišao sam na twitter i toliko sam se smorio da sam otišao brže nego što sam se registrovao. :rolleyes:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Domorodac
Facebook, mada ni njega ne mirisem previse, ali mi ipak za neke stvari pomaze.
Twitter organski ne podnosim. Ne vidim mu svrhu. Jednom se registrovala i vrlo brzo otisla.
Citanje objava javnih licnosti, cak i one koje su mi gotivne, ne vidim svrhu i pomalo mi je bezveze.
Recimo koliko god volela Tarju Turunen realno me boli uvo kako se ona provela na turneji u Juznoj Americi.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja ne pratim javne ličnosti, ali sam našao slične meni, političare, analitičare i kritičare. :laugh:

Shesau_

Domorodac
Domorodac
Od ta dva zla biram fejs. Slabo i njega koristim,a twitter nikako. Imam nalog,ali vise se ne secam log in podataka

Goranko

Kolonista
Kolonista
Obrisao sam Facebook nalog 2016. godine. Koristio sam ga 2 godine. Dosadilo mi je da gledam tuđe fotografije. Neki ljudi su pokušali da me prevare na Facebooku, ali nisu uspeli. Predstavljali su se kao devojke koje traže ljubav i pomoć. Koristili su lažna imena. Twitter počinje da mi dosađuje. Ne volim čitati političke poruke. Neki ljudi objavljuju privatne stvari koje samo njima nešto znače.

Goranko

Kolonista
Kolonista
Twitter može biti zanimljiv ako pratiš osobe koje oliš da čitaš,odnosno kažu nešto pametno. Inače, i na njemu ima onih koji napišu da su upravo završili veliku nuždu. U svakom slučaju dobar je što nema YT linkova i slika sa letovanja uže i šire familije. Meni je to grozono i ne bih objavljivao svoje slike i svoje porodice na YT ni da mi plaćaju.
Neki tviteraši tvituju slike sa letovanja, slike samih sebe i slike svoje porodice, ali ima takvih osoba na Tviteru mnogo manje nego na Fejsbuku i Instagramu i mnogo je manje tvitova u kojima su lične fotografije nego postova sa ličnim fotografijama na Fejsbuku i Instagramu. Veliki problem Tvitera su ljudi koji vređaju tviteraše koji imaju drugačije mišljenje i osobe koje blokiraju bez ikakvog razloga.

Beba

Domorodac
Domorodac
Fejsbuk...za jednu "gospodju u najlepšim godinama" ...
Instagram čini mi se da preferiraju mladje generacije i deca su mi rekla "ni blizu" jer su oni tamo...
Tviter ...instalirala ali ili ne znam pravila ili je zaista nekako "dosadan" ne znam...