Energetska pića

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Poslednjih 20-ak godina kod mladih su jako popularna enegetska pića. Neću ih pominjati, da me neko ne tuži. :D
A razlog je što su izuzetno štetna po organizam, pa sam želeo da vas pitam da li ih konzumirate? Ja sam jedno samo probao, jedan gutljaj, ukus sličan Fanti. Deci sam davno ispričao jednu "strašnu" priču o njima i oni ih ne piju.
Prosto ne mogu da shvatim da i pored upozorenja koja stoje na svakoj limenci ljudi se ne obaziru na ista. OK, neko će reći pa i ti si pušač i znaš da je štetno pa ipak pušiš, ali pušenje je ipak vrsta zavisnosti.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Ne, nikad nijedno nisam popila, takođe gutljaj davno probala i odvratan mi je ukus. Meni je Coca Cola dovoljna droga, da bi mi još i energetska pića falila. A i energična sam i bez njih :D

Džudi72

Neobaveštena
Član
Jednom probala gutljaj i nikada više. Retko pijem i Koka-kolu mada je uvek imam u kući. Više volim prirodne sokove ili Next.

tamarishka

Vila dobrila
Član
Par puta sam popila koje... nemam ja visak energije od njih... moj muz kadac je vodio jedan veliki projekat danonocno, pio je da bi se odrzao budan... Strasno je sto klinci to miksaju sa kafom ili jos goe alkoholom...
Ja sam probala tako par stvacica, ali sam sada toliko strejt da :genije:

Jova

Suspendovan nalog
Samo sam jednom probao... Uvece sam popio jednu celu Limenku i nisam mogao da zaspim celu noc samo sam gledao u plafon sutradan nisam bio za nista...onda sam procitao uputstvo na toj Limenci i video da pise da je jacina kao 36 kafa odjednom da se popije...Katastrofa...:cautious:

Deci sam kao i Stemis jos davno ispricao jednu "Strasnu" pricu...Kako su te Limenke punjene sa Urinom od Chak Norisa i zato se dobija snaga...Oni se od tada zgadili i nikada im nije palo napamet ni jednom da probaju...:D

Njavica

Dreamer.
Član
pijem energetska pica, probala sam svasta nesto al mi je ukus samo jednog en pica najbolji i njega najcesce i pijem. u poslednje vreme mogu da kazem da ih i vise pijem, jer jako malo spavam, premorena sam, i kafa mi nikako ne pomaze. kad dodjem u smenu spremim kafu, plus to pice, i drzi me do nekih 11 sati uvece ;) trudim se da ne preterujem sa kolicinom, probala sam i mesano s alkoholom al mi zao da kvarim ukus alkohola tako da sam prestala s tim :D

Icy

White Wolfess
Član
Probala naravno, mada sam od starta bila sumnjičava u efikasnost istih. Dovoljno mi je što kao posledica preterane konzumacije može da se javi tahikardija i još gomila drugih stvari, pa da shtavim da tu nisu čista posla. Moje energetsko piće je kafa, a kada kafa prestane da „radi“ ona prosto iscedim limun i pomorandžu, ne štedim na šećeru i furam dalje. A ako ni to ne pomaže, e onda mogu i sekire da padaju ali ja odoh na spavanje :):):)

anuška

Poznata ličnost
Član
Probala sam nekoliko puta, dosta davno. Kao što kaže Icy, limunada i kafa i dosta šećera najbolja su energetska pića :)

• Sviđa mi se
Reagovanja: Icy

šufnudla

neprilagođena
Član
Ne konzumiram.
Sve više se okrećem čaju kao napitku. Voda iz cevi je grozna, voda u flaši je bezukusna, alkohol je štetan, energetska pića su nezdrava, voćni sokovi su bez voća i sa puno šećera, gazirana pića tek ne valjaju... Sakloni bože!

Vrh Dno